HİLTİ TAVAN ASKI SİSTEMLERİNE YENİ BİR ÜRÜN EKLEDİ

HİLTİ TAVAN ASKI SİSTEMLERİNE YENİ BİR ÜRÜN EKLEDİ
21 Ocak 2016 - 17:11 'de eklendi ve 2090 kez görüntülendi.

İnşaat ve el aletleri sektörüne sunduğu ürünlerle çalışmayı daha kolay ve güvenli hale getiren Hilti, Tavan Askı Sistemleri ürün gamına yeni bir ürün daha ekledi. Tavana baş üstü sabitlemeleri yapmak için Hilti X-PT 2 Uzatma Aparatı’nı piyasaya sunan Hilti, merdiven veya iskeleye gerek kalmadan zeminde rahat, pratik ve güvenli bir çalışma vadediyor.

hilti_2

Sektörünün inovatif markası Hilti, yeni X-PT 2 Uzatma Aparatı ürünüyle inşaat profesyonellerine pratiklik ve kolaylık getiriyor. Hilti DX 2 Barutlu Çivi Çakma Tabancası ile uyumlu çalışan Hilti X-PT 2 Uzatma Aparatı, tavana baş üstü sabitlemeleri yaparken oda yüksekliğine göre 4 metreye kadar rahatlıkla ayarlanabiliyor.

Hilti kalitesi ve güvenilirliğiyle üretilen yeni X-PT 2 Uzatma Aparatı, çalışma ortamında merdiven veya iskele gerekliliğini de ortadan kaldırıyor. Zeminde rahat ve güvenli bir çalışma sağlayan ve güçlü bir performans sunan Hilti X-PT 2 Uzatma Aparatı, Türkiye genelindeki Hilti Center’lardan veya www.hilti.com.tr adresinden temin edilebiliyor.

 

yapionline_yatay_banner

İLGİLİ HABERLER