MarkaWorld.com

Hilti, sarf malzemeleriyle de çok iddialı!

İnşaat ve el aletleri sektörünün global jenerik markası Hilti, inovatif ürünlerinin yanı sıra sarf malzemelerinde de çok iddialı. Kırım ve delim uçları, aşındırıcılar, bıçaklar gibi sarf malzemeleri ile sektörde fark yaratan Hilti, ‘küçük şeyler büyük farklar yaratır’ diyerek kullanıcılarıyla buluşturduğu sarf malzemelerinin kalitesine dikkat çekiyor.

Hilti, sarf malzemeleriyle de çok iddialı!
18 Ağustos 2016 - 15:01 'de eklendi ve 2191 kez görüntülendi.

Ar-Ge temelli kaliteli ürünleriyle inşaat sektörüne yüksek katma değer sağlayan Hilti, sarf malzemeleri ile de öne çıkıyor. Delim ve kırım uçları, aşındırıcılar, bıçaklar, kesme taşları gibi sarf malzemelerini müdavimleriyle buluşturan ve Hilti makinalarında orijinal Hilti sarf malzemeleri kullanmanın performans artışı sağladığına dikkat çeken Hilti, ürünlerinin kalitesiyle sektörde fark yaratıyor.

Donatılı betonda delim için Hilti TE-CX ve TE-YX

Sert ve dayanıklı elmas kafa yapısı ve 4 kesim kenarı özellikleriyle yüksek hızlı performansı sayesinde piyasanın en fazla dübel deliği adedi sunan Hilti TE-CX ve TE-YX Delim Uçları, delime kolay başlangıç, donatıyı delip geçebilme ve bunu yaparken sıkışmama özellikleriyle dikkat çekiyor. Sıcak şekillendirme ile elde edilen özel burgu yapısı ve kafa bağlantısı ile en fazla toz tahliyesine imkan tanıyan Hilti TE-CX ve TE-YX Delim Uçları, uç ömrü boyunca azalmayan yüksek delim hızı ve düşük titreşimi sayesinde aşınmalardan ötürü oluşan delim hızındaki değişikliğin önüne geçiyor.

hilti_2

Kendini temizleyen delikler için Tozsuz Delim Ucu: Hilti TE-YD

Tek seferde bir deliği delebilme ve temizleyebilme imkanı sunan Hilti TE-YD Tozsuz Delim Ucu, tozdan arındırılmış güvenli bir çalışma ortamı ile 3 kata kadar daha hızlı filiz ekimi gerçekleştirebilmeyi sağlıyor. Hilti TE-YD Tozsuz Delim Ucu’nun sahip olduğu eşsiz yan X şekilli kesiciler, sert demir donatılar boyunca daha az sıkışarak daha hızlı bir şekilde delim yapılmasına izin veriyor.

Beton kırımında yüzde 30 daha hızlı

Sürekli yüksek verimlilik sunan ve beton kırımlarında yüzde 30 daha hızlı performans sergileyen Hilti’nin patentli sistemi olan S mandrene sahip TE-SP Kırım Ucu, dalgalı yapısıyla birlikte daha az sürtünme ve sıkışma sergileyerek daha yüksek performans sağlıyor. Duraksama olmadan daha çok iş üreten ve uzun ömür vadeden Hilti TE-SP Kırım Ucu, özel uç tasarımı ile kendini bileyleyerek en yakın rakibine göre yüzde 50 daha uzun ömür sunuyor. Makinaya toz girişini önleyen toz tapası ile Hilti TE-SP Kırım Ucu, makinanın ömrünü de uzatıyor.

hilti_3

Üstün aşınma dayanımı sunan Daire Testere Bıçakları

Hilti’nin üstün aşınma dayanımına sahip Daire Testere Bıçakları, üstün batarya ömürleri ile hassas kesimler sunuyor. Kablosuz makinalar için sürtünmeyi azaltan kaplamaya ve ultra ince dişlere sahip olan Hilti Daire Testere Bıçakları, yüksek verimliliği ve ultra ömür vaadiyle fark yaratıyor. Hilti WU/MultiCut ile ahşaplarda hızlı ve boylu boyunca kesimler için en uygun çözümü sunan Hilti, Hilti WS FT/SpecialCut ile çivili ahşaplarda ve aşındırıcı malzemelerde hızlı bir kesim deneyimi sağlıyor. Hilti ayrıca Hilti WS CC/QualiCut ile plastik ve ahşap türevlerinde patlatmadan hassas ve hızlı kesim olanağı sunuyor.

Metaller ve ahşaplar için Pançlar

Yüzde 8 kobalt alaşım ile uzun ömre ve dayanıma sahip olan Hilti Bimetal Metal-Cut Panç, metal uygulamaları için hızlı ve hassas delim sağlıyor. Otomatik parça çıkartmayı destekleyerek rahatlık sunan Hilti Bimetal Metal-Cut Panç, kolay değiştirme adaptörü ile de uyumlu bir yapı sergiliyor. Ahşap, alçı levha, PVC, alüminyum uygulamaları için yenilikçi diş dizisine sahip olan Hilti Bimetal Multi-Cut Panç, güçlü delim ve hızlı talaş tahliyesine imkan tanıyor.

hilti_4

En uzun ömre ve hıza sahip Hilti HSS Metal Delim Uçları

En yakın rakibine göre 2 kata kadar daha uzun ömür ve yüzde 50 daha fazla hız değerleri ile ön plana çıkan Hilti HSS Metal Delim Uçları, üstün performans ve üstün dayanıklılık sunarak metal delim işlemlerine tasarruf getiriyor. Benzersiz 135 derecelik geniş kafası sayesinde ilk delim sırasında gezinme yapmadan ana malzemeye kolay giriş sağlayan Hilti HSS Metal Delim Uçları, güçlendirilmiş yivleri ve kafasındaki özel pah sayesinde de hızlı delim yapmaya imkan veriyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER