MarkaWorld.com

Hilti “Arayın, Gelelim” diyor!

Hilti ürünlerinde 2 yıl masraf yok, 3 günde tamir ve teslimat hizmeti var.

Hilti “Arayın, Gelelim” diyor!
07 Kasım 2016 - 12:35 'de eklendi ve 1292 kez görüntülendi.

İnşaat sektörünün global jenerik markası Hilti, yeni teknik servis hizmeti “Arayın, Gelelim” uygulamasını başlattı. Arızalanan Hilti ürünlerini saat 11.30’a kadar yapılan aramalarda aynı gün içerisinde şantiyeden alan Hilti, üç günde tamirini gerçekleştirip şantiyeye teslim ederek inşaat profesyonellerinin yüzünü güldürüyor. Kullanıcılar bu teknik servis hizmetine 44Hilti (4444584) numaralı Müşteri Hizmetleri hattından ya da hilti.com.tr Hilti Online internet sistemi üzerinden kolaylıkla ulaşabiliyor. Kalite ve üretim hatalarına karşı ömür boyu ürün garantisi veren Hilti, makinelerin sıvıyla teması ya da yanlış voltajdan ve düşmeden kaynaklanan arızaları dışında her türlü arızalanmaya karşı da ‘2 yıl masraf yok’ uygulaması sunuyor.

hilti_2

“Üstün Performans, Üstün Dayanıklılık” marka sözüyle Ar-Ge temelli kaliteli ürünleri yapı sektörüyle buluşturan Hilti, “Arayın, Gelelim” isimli teknik servis hizmetiyle inşaat dünyasında yeni bir dönem başlatıyor. Bu yeni uygulama ile İstanbul il sınırları içerisindeki arızalanmış Hilti ürünlerini aynı gün içinde şantiyeden alıp arama saatine göre 3 ya da 4 gün içinde tamir edilmiş olarak teslim etmeyi vadeden Hilti, yoğun çalışan inşaat profesyonellerine büyük kolaylık sağlıyor ve işlerin aksamasının önüne geçiyor.

hilti_3

“Arayın, Gelelim” uygulaması kapsamında arızalı makineyi adresinden aldırmak isteyen kullanıcıların 44Hilti (4444584) numaralı Hilti Müşteri Hizmetleri hattını aramaları ya da hilti.com.tr Hilti Online internet sistemi üzerinden tamir talebinde bulunmaları yeterli oluyor. Üstelik bu hizmet kapsamında kargo da ücretsiz… Arızalanan Hilti ürünlerini saat 11.30’a kadar yapılan aramalarda aynı gün içerisinde şantiyeden alan Hilti, üç gün içerisinde tamir edilmiş olarak adrese teslim ediyor. 11.30’dan sonraki aramalarda ise ürün, arızası giderilmiş şekilde dördüncü günde kargoya teslim edilerek kullanıcılara ulaştırılıyor. Hilti Online üzerinden kendilerine kayıtlı makineleri görebilen kullanıcılar, makinelerinin hangi tarihlerde tamir olduğu bilgisini de izleyebiliyor.

hilti_4

Hilti ürünleri ömür boyu garantili!

Makinelerin parçalarında ortaya çıkabilecek kalite ve üretim hataları için ömür boyu üretici garantisi bulunan Hilti, ayrıca makineleri kapsamında ‘2 yıl masraf yok’ uygulaması da sunuyor. Makinelerin sıvı ile teması ya da yanlış voltajdan ve düşmeden kaynaklanan arızaları dışında her türlü arızalanmaya karşı ‘2 yıl masraf yok’ diyen Hilti; işçilik masrafı, parça bedeli, kargo bedeli talep etmeden tamamen ücretsiz bir şekilde makineleri tamir ediyor. Bu uygulamadan yararlanmak için herhangi bir fatura ibrazına gerek duymayan Hilti, ürünlerinin seri numaraları aracılığıyla sisteme kayıtlı her türlü bilgi ile ürünleri tamir edebiliyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER