MarkaWorld.com

Hilti 2016’da pazara 30 yeni ürün sunacak

İnşaat ve el aletleri sektörünün global jenerik markası Hilti, 2016 yılı başından bu yana sektörle buluşturduğu inovatif ürünleriyle adından söz ettiriyor. Sektörün ihtiyaç duyduğu kaliteyi ve yenilikleri Ar-Ge temelli çalışmalarıyla karşılayan Hilti, 2016 yılı sonunda pazara 30 yeni ürün sunmuş olmayı hedefliyor.

Hilti 2016’da pazara 30 yeni ürün sunacak
21 Eylül 2016 - 9:41 'de eklendi ve 1593 kez görüntülendi.

Ar-Ge temelli kaliteli ürünleriyle inşaat sektörüne yüksek katma değer sağlayan Hilti, 2016 yılını 30 yeni ürünü piyasayla buluşturarak kapatmayı hedefliyor. Hedeflerini adım adım gerçekleştiren ve 2016 yılı başından bu yana pazara inovasyon sağlayan birçok yeni ürün sunan Hilti, akülü sistemlerden direkt tespit sistemlerine, delici-kırıcı aletlerden dübel sistemlerine, elmaslı delme kesme sistemlerinden barutlu ve gazlı çivi çakma sistemlerine, kesme, taşlama, vidalama ve lazerli ölçme sistemlerinden, pasif yangın durdurucu ürünlere kadar çeşitli portföylerde kaliteli ürünleriyle sektörde fark yaratmaya devam ediyor.

hilti_2

Sınıfının En Hızlısı Hilti TE 3

Darbeli ve darbesiz delimin yanı sıra kırım özelliğine de sahip olan ve 2016 yılına damga vuran Hilti’nin yeni ürünü Hilti TE 3 Delici Kırıcı, inşaat profesyonellerinden tesisatçılara, mobilya ustalarından son kullanıcılara kadar delim ve kırım yapması gereken herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir ürün olarak dikkat çekiyor. Kendi sınıfındaki ürünlerden yaklaşık yüzde 20 daha hızlı performans ve daha uzun süre dayanıklılık göstermesiyle farkını ortaya koyan Hilti TE 3 Delici Kırıcı, zorlu koşullar ve ağır uygulamalarda bile üstün performans ve dayanıklılık sunuyor.

hilti_3

Hem Ödüllü Hem Dünyada Bir İlk Hilti BX 3

Hilti’nin yine 2016 yılında sektörle buluşturduğu, betona ve çeliğe çivi çakabilen dünyanın ilk sadece batarya ile çalışan Çivi Çakma Makinası Hilti BX 3-IF, dolu tuğla, beton ve çelikte güvenilir, sürekli olarak yüksek performansta ve yüksek tespit kalitesinde kullanım sağlıyor. İlklerinin yanı sıra Red Dot 2016 ve iF Product Design 2016 ödüllerine de layık görülen Hilti BX 3-IF Akülü Çivi Çakma Makinası, akünün tek şarjıyla 600 çiviye kadar çakma olanağı ve saniyede 1 çivi çakabilen son derece verimli tespit hızına sahip olmasıyla inşaat profesyonellerinin tercihi oluyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER