MarkaWorld.com

HEP İstanbul, “Evinizi Otururken Ödeyin!” kampanyasıyla teslime hazırlanıyor…

Tekfen Emlak Geliştirme, Avcılar, Beylikdüzü ve Esenyurt ilçelerinin kesişiminde, bölgesinin en iyi lokasyonunda hayata geçirdiği “Hayatımın Evi Projesi” HEP İstanbul’da ‘%4 peşin, kalanı evinizde otururken ödeyin’ kampanyasını başlattı. Yaşamın Ocak 2017’de başlayacağı HEP İstanbul’da, hayatlarının evine sahip olmak isteyenler, sadece yüzde 4 peşinat ödeyerek hayallerini gerçekleştirecek. Avantajlı bir ödeme planının sunulduğu, taksitin ve faizin olmadığı kampanyada, HEP İstanbullular kalan tutarı evlerinde otururken ödeme şansına sahip olacaklar.

HEP İstanbul, “Evinizi Otururken Ödeyin!” kampanyasıyla teslime hazırlanıyor…
24 Ekim 2016 - 10:23 'de eklendi ve 1723 kez görüntülendi.

Tekfen Emlak Geliştirme; yaşamın Ocak 2017’de başlayacağı HEP İstanbul’da ev sahibi olmak isteyenler için başlattığı ‘%4 Peşin, Kalanı Evinizde Otururken Ödeyin!’ kampanyasıyla daireleri teslim etmeye hazırlanıyor. 100 daire için geçerli olan kampanya ile sadece yüzde 4 peşin ödeme yapanlar, HEP İstanbullu olma fırsatını yakalayacak. Taksitin ve faizin olmadığı kampanyada, HEP İstanbullular kalan tutarı evlerinde otururken 3 yıl boyuca yılda bir balon ödemeyle yapabilecekler.

tekfen_2

Tekfen Emlak Geliştirme Satış, Pazarlama ve İş Geliştirme Koordinatörü Emre Ülger, “60 yıllık Tekfen markasının güvencesi ile HEP İstanbul projesine başladığımız ilk günden beri, iyi yaşamın bütün gerekliliklerini içine alan bir dünya yaratmaya odaklandık. Avantajlı konumu, sosyal olanakları ve ödeme koşulları ile bir bütün olarak ev sahiplerinin ‘Hayatının Evi’ olmayı hedefledik.

Son kampanyamızda HEP İstanbul’dan ev sahibi olmak isteyenlere yine çok avantajlı bir ödeme planı sunuyoruz. Ocak 2017’de hayatın başlayacağı HEP İstanbul’da düşük peşinat ve otururken ödeme fırsatı ev sahiplerimizi bekliyor.

tekfen_3

Yüzde 4 peşinat ödeyenler kalan tutarı evlerinde otururken, 3 yıl boyunca yılda bir kez olmak üzere 3 eşit balon ödemeyle yapabilecekler. Sadece 100 ev için Tekfen bünyesinde sunulan bu ödeme planında faiz olmayacak. Ödemelerini daha erken tarihte ödemek isteyenlere indirim fırsatı da sunulacak.” diye konuştu.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER