MarkaWorld.com

GÜNEŞ GÖRMEYEN KAPALI SAÇLAR İÇİN ÖZEL ŞAMPUAN: LeSoleil

GÜNEŞ GÖRMEYEN KAPALI SAÇLAR İÇİN ÖZEL ŞAMPUAN: LeSoleil
07 Aralık 2015 - 16:32 'de eklendi ve 2085 kez görüntülendi.

Gün boyu kapalı kalan ve güneş görmeyen saçlar için özel olarak üretilen bir şampuan var artık. LaLout Sa. İsviçre’de geliştirilen ve Terronova Cosmetics tarafından satışa sunulan LeSoleil marka şampuan, paraben ve parafin içermiyor. LeSoleil şampuan kepeğe, saç kırılmalarına ve dökülmelere karşı etkili içeriğiyle kapalı kalan saçlara can veriyor.

lesoleil_2

Uzun süre güneş görmeyen, hava almayan saç derisindeki mikro damarlar ve dolaşım sistemi epidermisin ihtiyacı olan oksijeni sağlayamaz. Bu durumda saç derimizdeki oksijen miktarı düşer, saç kökleri beslenemez ve saçlar sağlıklı görünümünü kaybeder. Yeterince güneş ışığı görmeyen ve havasız kalan saçlar zamanla cansızlaşır, zayıflar, yıpranır ve kırılır. Üstelik bu durum saç derisinin rutubetlenmesine de neden olabilir. Bu rutubet bakteri oluşumuna, kaşıntıya, kepeğe ve hatta saç dökülmesine kadar gidebilir.

5 Bitkili ve 5 Mineralli Şampuan!

Saç derisinin ve saç köklerinin hava almasını, saçların canlanmasını sağlayan yepyeni bir şampuan LeSoleil, bebek şampuanı kadar saf bir formüle sahip. Saç kökleri ve saç derisi için kozmetik şampuanlardan farklı bir formüle sahip olan LeSoleil, özel olarak formüle edilmiş “5 Bitki 5 Mineral” formülüyle güneş görmeyen saçlara komple bakım sağlıyor. Formülünde bulunan 5 bitki biberiye, bezelye, çörek otu, ısırgan otu, aloevera ve 5 mineral çinko, bakır, magnezyum, demir ve silis ile saçlara adeta güneş ışığı veriliyor.

 

LeSoleil Şampuan’da, kuru ve boyalı, yağlı, normal saçlar için 3 farklı alternatif yer alıyor. Market, parfümeri ve eczanelerden temin edilebilecek şampuanların 650 gramı 13.90 TL’den, 375 gramı ise 9.90 TL’den satışa sunuluyor.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER