MarkaWorld.com

Grundig’ten ‘Duymadığınız Sesler’ Kampanyası

Grundig, üstün teknoloji deneyimi sunan ürünü Immensa UHD+ TV için ‘Duymadığınız Sesler’ reklam kampanyasını hayata geçirdi. Kampanyada Grundig, insanların hayatın temposunda kaçırdıkları seslere odaklanıyor, “Görmeye ve duymaya yeniden başla” diyor.

Grundig’ten ‘Duymadığınız Sesler’ Kampanyası
24 Ekim 2016 - 10:15 'de eklendi ve 1201 kez görüntülendi.

Grundig, 8 hoparlörü ve 3D ses deneyimi ile izleyicilere farklı bir deneyim sunan Immensa UHD+ TV için bir reklam filmi çekti. Filmde insanların hayatın temposunda kaçırdıkları seslere odaklanılıyor. “Eğer sesleri duyabilseydiniz kendinizin ve hayatın daha farkında olur ve tadını çıkarabilirdiniz” mesajı veriliyor. Grundig filmde “Görmeye ve Duymaya Yeniden Başla” diyerek tüketicilere farklı bir televizyon deneyimi sunduğunu vurguluyor.

Zarif ve metal tasarımıyla öne çıkan Grundig Immensa UHD+ TV, dünyanın en prestijli tasarım yarışmalarından biri olan German Design Awards’ta ödüle layık görüldü. Yeni UHD+ TV, yüksek kaliteye sahip çerçevesiz tasarımı, metal standı ve arka paneli sayesinde şık evlerin bir parçası olmaya aday.

Üründeki UHD+ teknolojisi görüntü kalitesini zirveye taşıyarak daha yoğun renkler ve daha zengin kontrastlarla TV izleme deneyiminde yeni bir çağ başlatıyor. Wide Color Gamut teknolojisi insan gözünün gördüklerine en yakın renkleri sunmaya yardımcı oluyor. HDR teknolojisi ise en parlak beyazlar ile en koyu siyahlar arasındaki kontrastı artırarak insan gözünün normalde algılayabileceği gerçekliğin bir adım ötesine geçerek daha ‘gerçekçi’ görüntü kalitesi sunuyor. Micro Dimming özelliği ise tüm ekranı 600 eşit parçaya bölerek kontrol edilmesini ve kontrastın iyileşmesini sağlıyor. Böylece ortaya daha keskin görüntüler çıkıyor.

Immensa TV, içinde 2 mid 1 woofer ve tweeter hoparlörlerin bulunduğu özel ses kutusu tasarımına sahip üç yönlü stereo ses sistemiyle de dikkat çekiyor. Bu sistem, ses frekanslarını ayrıştırarak sesi 3 yönlü yansıtan hoparlörler aracılığıyla dağıtmaya yarıyor. Üründe ayrıca DTS 2.0 + Digital Out + DTS Studio Sound teknolojisi bulunuyor. Hoparlörler yüksek performansları ve özel yerleşimleri sayesinde kusursuz ses deneyimini en doğal ve gerçekçi haliyle sunuyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER