MarkaWorld.com

Gönye Proje Tasarım’dan fark yaratan satış ofisi: Tual Adalar

Türkiye’nin en önemli ofis, rezidans ve toplu konut projelerinin iç mekanlarına imza atan Mimar Yelin Evcen ve İç Mimar Gönül Ardal öncülüğündeki Gönye Proje Tasarım, Tual Adalar Satış Ofisi’nde büyük küçük her yaşa hitap eden tasarım detayları, mekanın ferahlığını ön plana çıkaran konforlu mobilya seçimleri ve seçkin malzeme kullanımlarıyla etkileyici bir buluşma noktası yaratmayı başarmış.

Gönye Proje Tasarım’dan fark yaratan satış ofisi: Tual Adalar
21 Ekim 2016 - 9:04 'de eklendi ve 2670 kez görüntülendi.

Mimar Yelin Evcen ve İç Mimar Gönül Ardal ortaklığındaki Gönye Proje Tasarım tarafından, İstanbul Kartal’da yer alan Tual Adalar rezidans projesi kapsamında tasarlanan Tual Adalar Satış Ofisi’nde her yaştan kullanıcı düşünülmüş. Anlık bir ‘’bulunma noktası’’ olmaktan öte müşterilerin keyifle vakit geçirebilecekleri samimi bir mekan kurgusunun hakim olduğu satış ofisinde, Gönye Proje Tasarım’ın diğer satış ofisi tasarımlarında da yansımalarını gördüğümüz şık ve samimi çizgiler, tüm detaylarda kendini hissettirmiş.

gonye_2

Gönye Proje Tasarım tarafından bütüncül bir yaklaşımla tasarlanan Tual Adalar rezidans projesinde, satış ofisi ve örnek daireler aynı tasarım diliyle kurgulanmış. Satış ekibi ve müşterilerin ilk buluşma noktası olan Tual Adalar Satış Ofisi detaylarında kullanılan zengin malzeme seçimleri, özel tasarım aydınlatma armatürleri, projeye özel üretilmiş mobilyalar ve tekstil ürünleri, proje bitimindeki öngörülen teslimi en iyi şekilde temsil etmeyi başarmış.

gonye_3

Tual Adalar Satış Ofisi’nin tamamındaki kurgu, kullanıcı memnuniyetine göre şekillenmiş. Müşterileri ağırlayacak etkileyici bir karşılaşma alanı, misafirler için ön tanıtımın yapılabileceği geniş bir kafe ve bekleme bölümü, çocuklar için özel olarak tasarlanmış bir oyun odası, satış alanının ortasında konumlanmış büyük maket masası ve satış birimlerinin yanı sıra asma katta işverenin kullanımına ait yönetici birimleri ve VIP toplantı odası, satış ofisini oluşturan fonksiyonların tamamını oluşturuyor.

gonye_4

Tual Adalar Satış Ofisi için yerinde imal edilen mobilyalardaki renk ve doku seçimleri yapılırken mekanın bütünü ve genel iç mekan konseptiyle uyumlu olmasına dikkat edilmiş. Mobilyalardaki özenli seçim, tekstil ürünleri, halılar ve yağlı boya tabloları ile aydınlatmalara da yansıtılarak mekanın tümünde kendini göstermiş. İç mekan tasarımında tercih edilen kiremit ağırlıklı renk seçimiyle seçkin ve sıcak bir görünüm elde edilmiş.

 

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER