MarkaWorld.com

Gaziantepli ustalar parke eğitiminde buluştu

Ağaç bazlı panel sektörünün Türkiye’nin lider markası Kastamonu Entegre, sektöründeki kalifiye çalışanlara yatırım yapmaya devam ediyor. Yaşam alanları için sunduğu hizmeti daha ileri seviyeye taşımak amacıyla Laminat Parke Seminerleri gerçekleştiren Kastamonu Entegre, 29 Temmuz’da Gaziantepli ustalara uygulamalı parke eğitimi verdi.

Gaziantepli ustalar parke eğitiminde buluştu
05 Ağustos 2016 - 12:40 'de eklendi ve 2234 kez görüntülendi.

Kastamonu Entegre; bayiler ve parke ustaları için Türkiye genelinde düzenlediği Laminat Parke Usta Seminerleri’nin Gaziantep ayağını, 29 Temmuz’da gerçekleştirdi. Laminat parke teorik eğitimleriyle ürünlerin özelliklerine ve kullanım detaylarına dair önemli noktaların anlatıldığı seminerde, bayi ve parke ustalarından oluşan 180 katılımcıya uygulamalı parke eğitimi verildi. Katılımcılara Floorpan ve Artfloor laminat parkelerin sıcak ve doğal dokusunun zeminlerle birleştirilerek yaşam alanlarının geneline değişim olarak yansıtabilecekleri de anlatıldı. Eğitimler sonunda yapılan sınavla birlikte katılımcılara sertifikaları dağıtıldı.

Türkiye ekonomisinin lokomotif şehirlerinden Gaziantep’in güçlü sanayisiyle büyük bir ekonomik güç olduğuna vurgu yapan Kastamonu Entegre Marka ve Kurumsal İletişim Müdürü Naci Güngör “Teknolojideki hızlı değişim ve yeni trendler mesleki eğitimi tüm sektörlerde bir zorunluluk haline getiriyor. Bu amaçla; kentin dokusuna ve mimari gelişimine katkı sağlamak üzere, ustalarımıza verdiğimiz sektörel eğitimler büyük önem taşıyor. Bu eğitimlerle şehrin mimarisi ve modern yaşamın gereklerini bir araya getiren uygun bir yapılaşma konusunda farkındalık yaratmaya çalışıyoruz. Gaziantepli parke ustalarının da seminerimize istekli katılımından büyük mutluluk duyduk. Sektöre değer katan çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER