MarkaWorld.com

Gale Press “Full Text Search” özelliği yayında

Mobil dünyada yayınınızın erişim sınırlarını ortadan kaldırabilir, erişeceğiniz yeni pazarlar sayesinde yeni okuyucular, fırsatlar ve satışlar elde edebilirsiniz. Bunların ötesinde Son yapılan güncelleme ile Gale Press özellikleri arasına katılan “Full Text Search” özelliği ile aradığınız kelimeye milisaniyeler içerisinde ulaşmanın kolaylığını yaşayabilirsiniz.

Gale Press “Full Text Search” özelliği yayında
24 Ekim 2016 - 11:32 'de eklendi ve 1438 kez görüntülendi.

Yazılı tüm materyallerinizi dijital ortama taşıyarak gerek maliyet tasarrufu, gerekse istenildiği kadar dile ve kişiye ulaşabilmeyi kolayca sağlayan yayıncılık platformu olan Gale Press sayesinde şirketinizin ihtiyacı olan baskı maliyetlerini düşürmek, yayınlarınızı daha fazla kişiye ulaştırabilmek, yayın sınırlarınızı genişletmek, etkileşimini arttırmak, yayınlarınıza interaktivite kazandırmak, yeni reklam gelirleri elde etmek ve satış etkinliğini yükseltmek gibi çözümlerin hepsine ve daha fazlasına kolayca ve kısa sürede sağlayabilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük dijital yayıncılık platformu olan Gale Press sayesinde 3 adımda, tüm içeriklerinizi dünyadaki tüm ülkeler ile aynı anda paylaşma imkanına sahip olabilirsiniz.

Yükle

Gale Press Dokuman Yönetim Sistemi sayesinde (.pdf) uzantılı içeriklerinizi tek tıkla uygulamanıza yükleyebilirsiniz.

İnteraktif Yap

Yüklediğiniz içeriklere, sürükle bırak yöntemiyle interaktif ögeler (ses, video, metin, imaj, 360, harita, vb.) ekleyerek içeriklerinizi zevkli ve interaktif kılabilirsiniz.

Yayınla

Yüklediğiniz içerikleri hiç bir yazılım bilgisi gerektirmeden, tek tık ile tüm dünyayla paylaşmanın kolaylığını yasayabilirsiniz.

2014 yılında Detaysoft tarafından “Bütün Çözümler İçin Tek Platform” sloganıyla hayata geçirilen dijital yayıncılık platformu Gale Press yayıncılara dijital yayın ve dağıtım ortamının kalıcı avantajlarından faydalanma imkanı sunarken, okuyuculara da mobil platformlarda nitelikli ve ayrıntılı içerik deneyimi sağlıyor.

Gale Press’in basılı materyallerinize kazandırdığı özellikleri aşağıdaki gibi detaylandırabiliriz.

İNTERAKTİF TASARLAYICI

Gale Press dokümanlarınıza interaktif öğeler ekleme imkanı sunmaktadır. İstediğiniz özelliği sürükle bırak metoduyla dokümanınıza taşıyarak dokümanlarınıza yeni bir boyut kazandırabilirsiniz.

İçeriğinize imaj galerileri, ses dosyaları, videolar ve animasyonlar ile süsleyerek hedef kitlelerinizin dikkatini daha fazla çekebilir, daha eğlenceli, daha zengin hale getirebilirsiniz.

BİLDİRİM GÖNDER

Yeni yayınlarınızı, kampanyalarınızı ya da gelişmelerinizi okuyucularınıza ya da müşterilerinize anlatırken sesinizi duyuramıyorsanız çözüm Gale Press’in “push notification” özelliğinde. Mesajlarınızın fark edilmeme riskini ortadan kaldırın, hedef kitleleriniz ile sürdürülebilir bir iletişim kurun ve yayınlarınızı daha başarılı hale getirin.

RAPORLAMA

Basılı materyallerinizin okunma sonuçlarını analiz edememekten mi şikayetçiyseniz Gale Press’in gelişmiş raporlama arayüzü sayesinde lokasyon, sayfada geçirilen zaman ve daha bir çok kritik veri ile yayınınız hakkında daha fazla datayı elde edebilirsiniz. Bu geri besleme ile içeriklerinizi ilgi noktalarına göre revize edip hedef kitlenize daha bütünleşik içerikler sunabilirsiniz.

GÜVENLİK

Mobil aplikasyonunuz ile hassas verilerin aktarımını yapacaksanız artık güvenlik konusunda kaygılanmanıza gerek yok. Bulut sunucuları ve şifreleme özelliği ile istediğiniz hassas bilgileri iş ortaklarınıza aktarabilmenin en kolay yolu Gale Press’ten geçiyor.

HIZ

İçeriğinizi güncellemek hızınızı kesmesin, size yük olarak gelmesin. Stratejik güncellemeleriniz Gale Press’in hız odaklı sistemi sayesinde dijital çağın güncelleme hızına ayak uydursun.

BÜTÜN DÜNYAYA ERİŞİM

Gale Press sayesinde giriş yapacağınız mobil dünyada sınırları ortadan kaldırarak hedef kitlelerinize ulaşmak artık çok kolay. Gelişen internet teknolojileri ile dünyanın neresinde olursa olsun hedef kitleniz içerisinde yer alan kişilere eş zamanlı olarak ulaşıp, okuyucu kitlenizi arttırabilirsiniz.

Son yapılan güncellememiz ile özelliklerimiz arasına katılan “Full Text Search” özelliğimiz ile aradığınız kelimeye milisaniyeler içerisinde ulaşmanın kolaylığını yaşayabilirsiniz.

“Yeni reklam gelirleri elde edin”

Gale Press’in yayınlarınıza sunduğu birçok özelliğin ve faydanın yanında mobil uygulama içerisinde yer alacak olan interaktif reklam alanları ile yayınlarınıza yazıdan ve görselden ötesini katmanın yanında yeni reklam gelirleri kazanabilirsiniz. Reklamlarınızda etkiyi artırmak için kullandığınız görsel animasyon, ses efekti, sayfa linkleri gibi interaktif hareketlerini kullanıcı etkileşimi sağlamak için kullanabiliriz. Gale Press tüm kullanıcılarına banner alanlarına imaj koyabilme ve arkalarına link bağlama imkanı veriyor. Ayrıca içerik içinde istenilen yere web frame ekleyerek bu alana herhangi bir web tabanlı içerik koyabiliyorsunuz. Adobe Edge ve Hype ile entegre olarak size kod yazmadan basılı materyal oluşturmada kullanıldığı gibi sayfa düzeni yapma imkanı sağlayan Gale Press’te buna ilave olarak her bileşene animasyon efektleri ekleyebilme, içeriğinizi zenginleştirip aksiyon butonu ekleyerek istediğiniz noktaya yönlendirebiliyorsunuz. Yaptığınız işlemlerin çıktısını html5 olarak ftp üzerinde herhangi bir yere koyarak linki de Gale Press içinde içeriğin istediğiniz yere yönlendirerek webview özelliği ile konumlandırabiliyorsunuz.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER