MarkaWorld.com

G YOO INSPIRED BY STARCK PROJESİNİN YENİ SATIŞ OFİSİ KONUKLARINI BEKLİYOR

G YOO INSPIRED BY STARCK PROJESİNİN YENİ SATIŞ OFİSİ KONUKLARINI BEKLİYOR
17 Aralık 2015 - 11:50 'de eklendi ve 1782 kez görüntülendi.

Sektörün, genç, dinamik ve yenilikçi firmalarından Mar Yapı, Philippe Starck’ın imzasını taşıyan G yoo Inspired by Starck projesinin satış ofisini, yeni yerine taşıdı. Toplam 1650 metrekare olan mekanda, 850 metrekarelik büyüklüğe sahip satış ve teşhir bölümünün tamamı yine Philippe Starck’ın imzasını taşırken, bir de 800 metrekarelik etkinlik alanı bulunuyor.

mar_2

Yeni satış ofisi Taşocağı Yolu Caddesi üzerinde ve G yoo Inspired by Starck projesinin bulunduğu alanda konumlandı. Toplam 1650 metrekarelik alanın, 850 metrekare büyüklüğündeki satış ve teşhir bölümünde 1+1 daire tiplerinin birer örneği bulunurken, üçgenin formatındaki kulelerde sivri uca denk gelen üçgen formatlı daire de örnekleniyor. Her iki cepheden de güneş ışığı alabilen bu daireler, gün ışığından en çok yararlanan, aydınlık konutlar olarak öne çıkıyor.

Gerek dairelerin içerisinde, gerek satış ofisinde çalışanların kullandığı objelerin önemli bir bölümü projenin de tasarımcısı olan Philippe Starck’a ait. Geri kalan objeler ise yine Starck tarafından, önemli tasarımcıların işlerinden seçildi. Modern, son derece şık görünümüyle, dekorasyonu görsel bir şölene dönüştüren ofiste, aynı zamanda sıcak ve samimi bir hava da yakalanmış.

mar_3

Klasik pazarlama alanlarından farklı olarak, özel misafirlere yönelik gerçekleştirilecek etkinlik-organizasyon ve atölye çalışmaları için de ayrıca 800 metrekarelik bir sergi salonu bulunuyor. Bu sergi salonunda ünlü küratörler eşliğinde resim sergileri, sanatçılar için atölye çalışmaları, sanat gündemi başta olmak üzere söyleşi ve konferanslar organize edilerek, bu sayede klasik satış ofislerinden farklı olarak sanat gündemi ile yaşayan canlı bir sosyal etkinlik alanı oluşturulması hedeflendi. Beş klasik otomobilin de sergilendiği alan, fonksiyonelliğiyle de dikkat çekiyor.

mar_4

G yoo Inspired by Starck

Suyabatmaz Demirel mimarlık tarafından tasarlanan bu sıra dışı anıtsal kulelerin SPA, fitness, çok amaçlı eğlence alanları, açık-kapalı havuzları, Business Lounge gibi tüm ortak alanlar ile satılabilir birimlerin tüm iç mimari tasarımları yoo kurucu ortağı ve kreatif direktörü Philippe Starck ve ona bağlı tasarım ekibi tarafından yapıldı. Bir film yönetmeni gibi detaycı bir titizlikle tasarımlarını yaratan Starck, dünyada tek düzelikten uzak, hayal dünyasının sınırlarını zorlayan tasarımlarıyla tanınıyor. İki anıtsal kulede, en son teknolojilerle yaratılan, YOO Inspired by Starck rezidansları ve stillerini sunan G projesinde evinizin lüks ortamından ayrılmak zorunda kalmadan her ihtiyacın kolaylıkla karşılanabileceği şekilde tasarlandı. Satışına başlandığı günden bu yana yatırımcısına yüzde 44 oranında değer kazandıran G yoo Inspired by Starck, 1+0, 1+1 ve 2+1 daire tipleriyle yatırımcı ve beyaz yakalıları, yeni satış ofisine bekliyor.

 

konutonline_yatay_banner

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER