MarkaWorld.com

Fitnice dokuma vinil zemin kaplamalarıyla hem zarif hem işlevsel tasarımlar

İpliğin yaratıcılığın DNA’sı olduğunu vurgulayan Fitnice Dokuma Vinil Zemin Kaplamaları ofisler, restoranlar, spa merkezleri, spor salonları ve otellerde ilham veren dokular yaratıyor.

Fitnice dokuma vinil zemin kaplamalarıyla hem zarif hem işlevsel tasarımlar
13 Ekim 2016 - 13:21 'de eklendi ve 2048 kez görüntülendi.

Dokuma vinil, zemin kaplamalarında son yılların en önemli trendlerinin arasında yer alıyor. Bu alanda dünyanın en seçkin ve favori markalarından Fitnice ofisler, restoranlar, spa merkezleri, spor salonları ve otellerde zeminlere estetik kazandıran ürünleriyle, dokuma vinil kaplamanın zarafetini, endüstriyel halıların işlevsel özellikleriyle bir araya getiriyor. İpliğin yaratıcılığın DNA’sı olduğunu vurgulayan Fitnice Dokuma Vinil Zemin Kaplamaları, çift renkli dokumasıyla tasarımlarda üç boyutlu etki yaratıyor; her türlü mekâna uygulanabilen sayısız kombinasyonlarıyla birbirinden farklı ihtiyaçları karşılıyor ve mekânları benzersiz kılıyor.

fitnice_5

Fitnice ile daha az ses, açık alanlarda bile daha uzun kullanım ömrü

Geri dönüştürülmüş dokuma vinil malzemeden üretilen Fitnice ürünleri, vinil destek ve fileli yapısıyla dayanıklılık ve ses yalıtımı sağlar. Yangına dayanıklı (Bfl, S1) ve aynı zamanda anti bakteriyel malzemesi sayesinde ev ve ofis akarlarını barındırmaz. Hava koşullarına dayanıklılığıyla hem açık hem de kapalı mekanlar için tercih edilen Fitnice ürünleri kolayca ve kısa sürede temizlenerek kalabalık alanlarda pratik kullanım kolaylığı sunar.

Her mekana kolayca uygulanabilen Fitnice ürünleri, sağlam iplik yapısı, CE sertifikası, Oeko-Tex güvenilir tekstil standardı, fatalatsız ve antimonsuz dokusu, Eco–Codice geri dönüşümlü hammadde özelliği, iç mekânlara uyumlu FloorScore sertifikasyonu, LEED kriterlerine uyumluluğu ve ISO 14001 belgesinin yanı sıra 10 yıllık garanti süresiyle de tüketiciler tarafından güvenle tercih ediliyor.

fitnice_4

 

Şimdiye kadar Dokuz Eylül Üniversitesi (Depark) ve LC Waikiki (Genel Müdürlük) gibi projelerde tercih edilen ve fark yaratan Fitnice ürünlerini Levent Yaktaş Showroom’da ve 4-5 Kasım 2016’da İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olup, yenilikçi ürünleri mimarlar, iç mimarlar ve diğer yapı uzmanlarıyla buluşturacak ARCHITECT@WORK İstanbul etkinliğinde Yaktaş’ın 63 no.lu standında inceleyebilirsiniz.

fitnice_3

Yaktaş, 21 senelik tecrübesi, vinil, dokuma vinil ve karo halı zemin döşemelerinden oluşan geniş ürün yelpazesiyle estetik ve işlevselliği bir araya getiren çözümler sunuyor. Sektörün hijyenik, tasarım odaklı ve dayanıklı zemin çözümleri üreten öncü markaları Gerflor, Fitnice, Mannington Carpets, Toucan-T Plank X, Bentzon Carpets’ın Türkiye temsilciliğini yapan Yaktaş, ülkenin her köşesine yayılmış uzman satış ağı ve güçlü stok yapısıyla acil ihtiyaçlara hızla cevap veriyor. Benzersiz renk, doku ve desen seçeneklerinin bir arada görülebileceği ürünler, mimarların ve malzeme seçicilerin buluşma noktası Yaktaş Showroom’da incelemeye sunuluyor.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER