MarkaWorld.com

Filli Boya, Amphibolin Silk ile renk ve parlaklık koruma garantisi sunuyor

AmphiSilan’ın yaratıcısı Filli Boya, yepyeni dış cephe boyası sunuyor. İpeksi mat parlaklığındaki dış cephe boyası AmphiBolin Silk, Türkiye’nin ilk Silikon Modifiye Saf Akrilik dış cephe boyası olma özelliği taşıyor. AmphiBolin Silk, yeni nesil silikon modifiye saf akrilik yapısı sayesinde binaların daha canlı ve estetik bir görünüme kavuşmasını sağlayarak sektörde fark yaratmaya hazırlanıyor.

Filli Boya, Amphibolin Silk ile renk ve parlaklık koruma garantisi sunuyor
01 Kasım 2016 - 8:09 'de eklendi ve 1994 kez görüntülendi.

Filli Boya, Türkiye’de yine bir ilki gerçekleştirerek, renk ve parlaklık koruma garantisini tüketicilerine sunuyor. Filli Boya’nın dış cephelerdeki tartışmasız lideri AmphiSilan’ın üstün teknolojisi ve tecrübesinden yararlanılarak geliştirilen AmphiBolin Silk ile organik esaslı pigment olan canlı renkler, inorganik renkler kadar solmaya karşı direnç gösteriyor.

Dış Cephelerde solmayan, uzun süren parlak doku!

Güneşin yıpratıcı UV ışınlarına karşı son derece dirençli yapısı ile boya tabakasının ilk günkü canlılığının yıllarca korunmasını sağlayan AmphiBolin Silk, UV etkilere karşı renk dayanımının yanında parlaklık dayanımı ile dış cephe boyalarından beklenenden çok daha fazlasını sunuyor.

filli_3

Dış Cephelerin Yeni Dokusu İpeksi Mat

AmphiBolin Silk‘in eşsiz ipeksi mat dokusu ile dış cepheler göz alıcı parlaklığa kavuşurken aynı zamanda zarif bir dokuya da sahip oluyor. Sağlanan en iyi parlaklık sayesinde renkler daha canlı, yüzeyler daha estetik bir görünüm elde ediyor.

Nefes alma ve su iticilikte mükemmel dengenin yanı sıra karbondioksit geçirimsizliği üstün koruma sağlıyor

AmphiBolin Silk, Filli Boya’nın özel olarak geliştirdiği silikon modifiye saf akrilik bağlayıcı teknolojisi sayesinde yüksek nefes alma kabiliyeti ve üstün su iticiliğe sahip olma özelliği taşıyor. Özel yapısı ile duvardaki nemi dışarı atarak boyanın dökülmesini tamamen engellemiş oluyor. Ağır iklim şartlarına karşı geliştirilen formülü sayesinde de uygulanan boya yüzeyle bütünleşiyor, uzun yıllar zorlu koşullara direnç gösteriyor. Aynı zamanda karbondioksit bariyeri oluşturan AmphiBolin Silk, karbondioksit geçirimsizliği sayesinde yapı içerisinde metallerin korozyonunu engelleyerek betonu koruyor, tüm ısı yalıtım sistemleri üzerinde güvenle kullanım sağlıyor.

filli_2

Elastik yapı, yüksek örtücülük, farklı desen uygulaması

AmphiBolin Silk, içeriğindeki teknoloji sayesinde boyanın yüzey ile paralel bir şekilde esnemesine olanak vererek, dış cephenin en büyük sorunlarından biri olan yüzeyde oluşabilecek mikro ve kılcal çatlakları engelliyor. Ayrıca üstün yayılma özelliği ile son derece örtücü bir kullanım sağlarken, iki farklı desen uygulamasıyla düz boya olarak uygulanabileceği gibi, inceltilmeden uygulandığında tekstürlü son kat boya olarak da kullanılabiliyor. Renxmatik Renklendirme Sistemi’nden de sınırsız renk seçeneği sunuyor.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER