MarkaWorld.com

FARK YARATAN YAPILAR FOTOĞRAF KARELERİNDE

FARK YARATAN YAPILAR FOTOĞRAF KARELERİNDE
20 Ekim 2015 - 14:09 'de eklendi ve 1973 kez görüntülendi.

Türk İnşaat Sektörünün köklü ve saygın kurumlarından Türkiye Gazbeton Üreticileri Birliği (TGÜB), 25. Kuruluş Yılı etkinlikleri kapsamında “Fark Yaratan Yapılar Fotoğraf Yarışması” düzenliyor. İstanbul Fotoğrafcılar ve Sinema Amatörleri Derneği (İFSAK) ile işbirliğinde gerçekleştirilecek yarışmanın sergisi, 19 Kasım Perşembe günü İstanbul Deniz Müzesi’nde olacak.

fotografyarismasi2

 

Türkiye Gazbeton Üreticileri Birliği (TGÜB) 25. yılı kutlamaları çerçevesinde, ülkemizde fotoğraf sanatı ve sanatçılarına katkıda bulunmak ve yaşadığımız, çalıştığımız, her gün önünden geçtiğimiz ve belki de fark edemediğimiz, hayata renk katan yapılara dikkat çekmek amacı ile Fark Yaratan Yapılar Fotoğraf Yarışması’nıdüzenliyor.

Yapılarda fark yaratan malzeme gazbeton’un çatı kurumu Türkiye Gazbeton Üreticileri Birliği (TGÜB) ve İstanbul Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği (İFSAK) işbirliğinde gerçekleştirilecek yarışma, günlük hayatta fark edemediğimiz yapıları fotoğraf sanatçılarının gözünden yakalamamızı sağlayacak. Jürinin belirleyeceği fotoğraflar, 19 Kasım Perşembe günü İstanbul Deniz Müzesi’nde sergilenecek.

Kasım ayında Avrupa Gazbeton Birliği’nin (EAACA) toplantılarına İstanbul’da ev sahipliği yapacak olan TGÜB, toplantıların son gününde gerçekleştirilecek olan fotoğraf sergisinde, dereceye giren sanatçılara ödüllerini takdim edecek.

3 Kasım Salı gününe kadar katılımın sağlanabileceği fotoğraf yarışmasının jüri üyeliklerini; Cengiz Karlıova – Fotoğraf Sanatçısı, Esin Koç – İFSAK Yönetim Kurulu Üyesi, Merih Akoğul – Fotoğraf Sanatçısı ve Tanju Akleman – İFSAK Yönetim Kurulu Başkanı, Gülay Özdemir – TGÜB Genel Sekreteri yapacaklar.

 

Yarışmanın Başlama Tarihi              : 01 Ekim 2015

Son Başvuru tarihi                            :   03 Kasım 2015 saat 23.00 (TSI)

Seçici Kurul Değerlendirmesi          :    07 Kasım 2015

Sonuçların Açıklanması                   :    09 Kasım 2015

Ödül Töreni, Sergi ve Kokteyl          : 19 Kasım 2015, Perşembe

Yarışmaya başvurmak için; http://tfsfonayliyarismalar.org

 

yapionline_yatay_banner

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER