MarkaWorld.com

Eterna’da ETERNITY Koleksiyonu

Eterna, sofistike ve modern içerikli vintage tarzı beğenen kadınlar ve erkekler için yeni Eternity koleksiyonunu sunuyor.

Eterna’da ETERNITY Koleksiyonu
11 Ağustos 2016 - 10:41 'de eklendi ve 3182 kez görüntülendi.

Eterna’nın 1950 ve 60’lardaki klasik tasarımlarından ilham alan ve Eterna’nın 160 yıllık tarihinden izler taşıyan koleksiyon bugünün kadın ve erkek saat severlerine çağdaş bir yorumla sunuluyor. Eterna’nın yeni tasarımındaki çizgiler ve uyumlu parçalar, geleceği kucaklarken geçmişi de onurlandırıyor. Bu günümüz klasikleri, vintage tasarımlı saat beğenen ama aynı zamanda canlı ve kendine özgü bir stil arayanlara hitap ediyor. Yeni Eternity saatlerde zaman tutma fonksiyonları oldukça kolay okunabilir özelliğe sahip ve geleneksel İsviçre saat yapımcılığının en iyi örneklerini sunuyor.

Eternity Erkek Saatleri                       

Otomatik veya quartz makineli, 40 mm çapındaki yuvarlak kasalı Eterna erkek koleksiyonunda elegan ve kolay okunabilen kadran, yontulmuş ibreler, uzun ince indeksler ve net dakika çizgileri bulunuyor. Çizilmeye dayanıklı safir cam ve safir arka kapak sayesinde usta zanaatkârlıkla tasarlanan makineyi rahatça görebilirsiniz. Eternity erkek koleksiyonu klasik saatleri beğenen aynı zamanda sonsuza kadar sürecek orijinal ve göz alıcı tasarımları ile adeta kalabalığın arasından sıyrılmak isteyen erkekler için tasarlandı.

eterna_2

Eternity Kadın Saatleri

Zarafet ve geleneksellik yeni Eternity kadın koleksiyonunda birleşiyor. Eterna’nın şöhretli geçmişinden esinlenen modeller, klasik ve zarif tasarımı bugünün özel kadınlarına uyarlamış. Göz alıcı sedef kadrandaki romen rakamlar, düz veya pırlantalı indekslerle birleşiyor. 32 mm çapında kasa ve quartz makineye sahip modeller, deri kayış veya el yapımı metal bilezik ile sunuluyor. Şık görünüm ve ince işçiliği ile stil sahibi kadınlar için ideal.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER