MarkaWorld.com

ESET, YILIN EN İYİ ANTİVİRÜS MARKASI SEÇİLDİ

ESET, YILIN EN İYİ ANTİVİRÜS MARKASI SEÇİLDİ
06 Ocak 2016 - 15:34 'de eklendi ve 1963 kez görüntülendi.

Bilişim alanında yılın en iyilerini belirleyen Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü Compec, ESET’i ‘Yılın En İyi Antivirüs-Güvenlik Şirketi‘ olarak seçti. Törenle verilen ödülü, ESET Türkiye Teknik Müdürü Erkan Tuğral aldı.

 eset_1

Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü Compec tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Boğaziçi Bilişim Ödülleri’nde 21 kategoride yılın en’leri seçildi. Halk oylamasının yanı sıra özel jürinin katılımıyla belirlen isim ve kurumların ödülleri, Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall’de gerçekleşen törenle dağıtıldı. Ödül töreninin sunuculuğunu ise Ceyhun Yılmaz üstlendi.

Türkiye’nin en çok tercih edilen antivirüs yazılımlarını sunan ESET, Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü’nce yapılan değerlendirmede 5 marka arasından öne çıktı ve ‘Yılın En İyi Antivirüs / Güvenlik Şirketi‘ olarak seçildi. Ödülü ESET Türkiye Teknik Müdürü Erkan Tuğral aldı. Tuğral’a ödülü, Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Arzucan Özgür verdi.

Tuğral yaptığı konuşmada, hem jüriye hem de tüm Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerine teşekkür etti. Tuğral, “Bugün Türkiye’deki her üç bilgisayardan birinde ESET’in güvenlik yazılımları kullanılıyor. Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerinin bu ödülü ile Türkiye’de sevildiğimizi ve işimizi doğu yaptığımızı tescillemiş olduk“ açıklamasını yaptı.

eset_2

Dünya çapında milyonlarca kullanıcısı var

1992 yılında kurulan ESET, dünya genelinde bireysel ve kurumsal kullanıcılara hitap eden güvenlik ürünleri geliştiriyor. ESET NOD32 Antivirus, proaktif zararlı yazılım tespitinde piyasa lideri olarak hak kazandığı “VB100 Ödülü” sayısı ile dünya rekorunu elinde bulunduruyor. ESET NOD32 Antivirus, ESET Smart Security, Mac için ESET Cyber Security ve mobil cihazlar için ESET Mobile Security, dünya genelinde milyonlarca kullanıcı tarafından güvenilir bulunarak tavsiye ediliyor.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER