MarkaWorld.com

ERASTA ANTALYA’DA ALIŞVERİŞ CITROEN C-ELYSEE KAZANDIRIYOR

ERASTA ANTALYA’DA ALIŞVERİŞ CITROEN C-ELYSEE KAZANDIRIYOR
26 Kasım 2015 - 11:29 'de eklendi ve 1934 kez görüntülendi.

Antalya’nın ilk yarı açık alışveriş ve yaşam merkezi Erasta Antalya’da 100 TL ve katları tutarında alışveriş yapan misafirler arasından 1 kişi Citroen C-Elysee 1.2I Attraction E6 kazanıyor.

erasta_2

Giyimden aksesuara, dekorasyondan ev elektroniğine pek çok sektördeki en sevilen markalara ev sahipliği yapan Erasta Antalya, 26 Kasım’dan 7 Şubat’a kadar AVM içerisindeki tüm mağazalardan gün içerisinde toplamda 100 TL ve katları tutarında alışveriş yapan misafirlerine Citroen C-Elysee 1.2I Attraction E6 çekilişine katılma hakkı veriyor.

Erasta Antalya’daki kampanyaya katılan ziyaretçiler, gıdadan giyime, eğlenceden dekorasyona tüm alışverişlerini fırsata çevirerek 2015 model otomobil kazanma şansı elde edecek. Kampanyaya katılmak için 100 TL ve üzeri alışveriş fişi veya faturası ile kampanya katılım noktasına gelerek kayıt yaptırmak yeterli. Çekilişin talihlisi 14 Şubat 2016 Pazar günü saat 16.00’da AVM etkinlik alanında, noter huzurunda halka açık olarak gerçekleştirilecek çekilişle belirlenecek.

Erasta Antalya’nın geçen sene açılışının birinci yılına özel 100 TL’lik alışveriş yapanlara katılma hakkı sunduğu hediye kampanyasında ise büyük hediyeyi kazanan bir kişi Lounge İstanbul’dan bir daire sahibi oldu. Kampanyanın diğer talihlileri ise scooter’dan Led televizyonlara, cep telefonlarından buzdolaplarına birçok farklı hediyeyi kazanma şansı elde etti.

Farklı konsepti ve yarı açık mimarisi ile dikkat çeken Erasta Antalya, açıldığı ilk günden itibaren bölgenin en popüler yaşam merkezlerinden biri haline geldi. Bir Eroğlu Gayrimenkul projesi olan Erasta Antalya, her yaşa hitap eden, birbirinden farklı etkinliklere ev sahipliği yaparak Antalyalıların yaşamına yeni bir soluk getiriyor.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER