MarkaWorld.com

EMSAN’DAN SICAKLIĞI HAPSEDEN MUG

EMSAN’DAN SICAKLIĞI HAPSEDEN MUG
09 Aralık 2015 - 15:36 'de eklendi ve 2093 kez görüntülendi.

Emsan’ın keyfine düşkün olanlara özel olarak tasarladığı muglar ile bir yandan bitki çayınızı demleyip, diğer yandan da yudumlayabileceksiniz. Sıcaklığı içine hapseden porselen kapağı, porselen süzgeci ve kaymayı engelleyen silikon altlığı ile Emsan’ın yeni mugları elinizden düşmeyecek.

emsan_2

İster ofiste ister evde sıcacık yudumlanan bitki çayı tüm stresi alır götür. Soğuk günlerde içinizi ısıtacak mis kokulu bitki çayı günün her anında keyfinize keyif katar. Emsan’ın yeni tasarladığı mugları ile demleme bitki çayı hazırlamak artık zahmetli olmaktan çıkıyor. Mugların porselen süzgeci sayesinde çayınız demlenirken keyfini çıkarmak size kalıyor.

emsan_3

Emsan’ın yepyeni muglarının huzur dolu tasarımları porselen üzerine 5 farklı renk ve desen ile buluştu. Porselen kapağı sayesinde içecekler uzun süre sıcak kalırken, silikon taban altlığı ile bulunduğu yüzeyden kaymayarak güvenli kullanım sağlıyor. Emsan mugların porselen kapağı aynı zamanda süzgeç altlığı olarak da kullanılıyor. Keyifli ve romantik desenleriyle Emsan muglar masanızdan eksik olmayacak.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER