Eminevim’den dalya! 100. şube Bursa’ya açıldı

Emin Şirketler Grubu bünyesinde bulunan Eminevim, Türkiye genelindeki 100. Şubesiyle dalya dedi.

Eminevim’den dalya! 100. şube Bursa’ya açıldı
19 Ağustos 2016 - 11:26 'de eklendi ve 1602 kez görüntülendi.

Müşterilerine ‘El birliği Sistemi’ ile faizsiz ev ve otomobil sahibi olma imkânı sunan Eminevim, Türkiye’de yüzüncü, Bursa’da ise dördüncü şubesinin açılışını Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu ve protokolün katılımlarıyla gerçekleştirdi.

Yeni şubenin hizmete girmesinden dolayı mutluluklarını dile getiren Emin Şirketler Grubu Genel Müdürü İbrahim Çonkar, “Türkiye’de yüzüncü, Bursa’da ise dördüncü şubeyi açtık. Şubelerimiz artacak. Hedefimiz yıl sonuna kadar 150, ardından bu adedi arttırmaktır. Ülke olarak çok zor günlerden geçtik. Ama milletimizin ve devletimizin dik ve kararlı duruşu sayesinde bununda üstesinden geldik. Bu zor günleri artık geride bırakmak istiyoruz. Bizde Eminevim olarak elimizden gelen her şeyi milletimize sunmaya hazırız. Şu anda vatandaşlarımızın en büyük ihtiyacı olan barınma sorununu El birliği ile çözerek herkesin ev sahibi olmasını sağlamak tek hedefimiz. Son günlerde konut sektöründe yapılan kampanyalar umarım bir sonuca ulaşır ve vatandaşlarımız ev sahibi olurlar. Bu kampanyaları biz tam 25 yıldır yapıyoruz. Vatandaşlarımızın ev ve otomobil sahibi olabilmeleri için El birliği sistemimizle onların yanında olduk. Tabandaki vatandaşımıza ulaşarak, onlarında barınma ihtiyaçlarını karşıladık. Son günlerde yapılan kampanyalara baktığımızda tabana ulaşmanın bu kadar zor olmadığı, istenildiği zaman tabandaki vatandaşa yönelikte hizmetlerin yapılabileceğini hep birlikte gördük. Biz bu hizmeti tabandaki vatandaşımız için 25 yıldır yapıyoruz. 25 yılda 90 bin aileyi ev ve araba sahibi yaptık. Ve bunu El birliği sistemimizle gerçekleştirdik. Ve bugünde Türkiye’de ki 100. Şubemi açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Her geçen gün daha da büyüyerek halkımıza hizmetimizi devam ettireceğiz. Sistemimiz hakkında bilgi vermek gerekirse

SİSTEMİN TEMELİ ANADOLU’DAKİ YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA ÜZERİNE KURULU”

Elbirliği Sistemi’nin Anadolu’daki insanların kendi aralarında yapmış oldukları yardımlaşma ve dayanışma üzerine kurdukları imece sisteminden geldiğini ve bu sistemle birlikte birçok insanın ev ve araba hayallerini gerçekleştirdiklerini söyleyen Çonkar, “Sistemin temeli 1991 yılında Ümraniye’de atılmıştır. 1991 yılında otomobil alımlarının güç olmasından dolayı kurulmuş şirketimiz 2005 yılında ev alımlarının da aynı güçlüğe gelmesinden dolayı Eminevim kurulmuş oldu. Özellikle baktığımızda ev sahibi olmayan hatta ev alma hayalini bile kuramayan bir müşteri kapasitemizin yaklaşık kırk binini ev sahibi yaptık. İnsanların birbirlerine yardım ederek, tamamen faizsiz, alacakları eve fazla para ödemeden daha uygun fiyatlara sahip olmalarını sağlıyoruz. Çeyrek asırdır müşterilerimize hizmet veriyoruz. Umarım daha da uzun yıllar bu birlikteliğimiz devam edecek, İstanbul Ümraniye’de temelleri atılan Eminevim’ in 100. şubesini açmakta bizim için ayrı bir gurur. Bir diğer gururda ülkemizin bu zor zamanlarında, devlet millet el ele vererek hep beraber bu ülke için bir şeyler yapıyor olduğumuzu görmek. Bizde üzerimize düşeni yaparak, halkımızın en kolay yoldan ev sahibi olmasını sağlıyoruz.

MOBİL EMİNEVİM’LER TÜRKİYE YOLLARINDA”

Elbirliği Sistemi ile kişilerin vade farkına ve faize girmeden köylerimizde yapılan imece sistemini kurumsal hale dönüştürmektir. 25 yıldır tüm Türkiye çapında insanların temel ihtiyacı olan ev ve araba almalarında yardımcı oluyoruz. Amacımız şuanda 90 binin üzerinde olan sayımızı daha da büyütmektir. Ayrıca sadece şubelerimizle değil şu anda hayat geçirdiğimiz mobil şubelerimizle’ de ulaşmadığımız insan kalmayacak. Mobil şubelerimiz sayesinde artık her mahallede, her köyde hatta her sokakta dahi Eminevim şubesi olacak. Mobil şubelerimiz şu anda Türkiye yollarında ve ulaşılmadık ne bir kasaba ne de bir köy bırakacak. ”

 

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER