MarkaWorld.com

Eminevim’den bir ilk! Vade farksız ev sahibi olma fırsatı

25 yıldır 90 binden fazla teslimat yapan Emin Şirketler Grubu, Eminevim ile her geçen gün vatandaşlarımıza ev sahibi olmaları için yeni hizmetler sunuyor. 100 bin liraya 900 TL’den başlayan taksitlerle vade farksız ev sahibi olma imkanı sunuyor.

Eminevim’den bir ilk! Vade farksız ev sahibi olma fırsatı
29 Eylül 2016 - 11:26 'de eklendi ve 1517 kez görüntülendi.

Çeyrek asırdır vatandaşların en kolay yoldan ev ve araba sahibi olmasını sağlayan Emin Şirketler Grubu bünyesinde bulunan Eminevim’ den yine bir ilk. İnsanlarımızın kolay yoldan ev sahibi olabilmeleri için yeni yöntemlerini anlatan Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün; bu yeni kampanyamızla 25 yıldır uyguladığımız tabandaki vatandaşı ev sahibi yapma amacımıza daha da geliştirmiş olacağız. Sistemimiz hakkında bilgi verecek olursak;

Bu sistem halk arasında yapılan altın günlerine benzer. Ev almak isteyen kişiler, 40,60, 80, 100, 120 kişilik gruplar halinde Eminevim tarafından bir araya getirilir.

Her ay gruplardaki kişilerin ödediği taksitlerin toplamı bir konut bedeline denk gelmektedir. Sistemde bütün taksitler faizsiz ve vade farksızdır. Kimin ev sahibi olacağı, her ay noter huzurunda yapılan çekilişlerle belirlenmektedir. Kişi, ne kadarlık bir ev almak istediğine ve bütçesine göre kaç ay taksit ile ödeyeceğine kendisi karar verir.

100 bin liraya vade farksız 900TL taksit imkanı

Mevcut üyelik sistemlerine ek olarak müşterilerimiz için pek çok avantajlar içeren yeni sistemimizi uygulamaya geçirmekten memnuniyet duymaktayız. Kısaltılmış Vadeli Çekilişli Sistem adlı bu üyelik sisteminde müşterilerimiz örneğin 100 kişilik gruba dahil olmalarına rağmen toplamda minimum 62, maksimum 78 ayda bütün borçlarını hiçbir fark (faiz-vade farkı-kira) ödemeden bitirebilme imkanına sahip olacaklardır. Minimum %10 peşinatla dahil olunabilen bu sistemde örneğin 100.000 TL’lik bir ev alabilmek için 100 kişilik gruba dahil olan müşterimiz %10 yani 10.000 TL peşinat ödeyecektir. Kalan 90.000 TL borcunu 100 kişilik grupta aylık 900 TL taksitler halinde ödemeye başlayacaktır. Bu müşterimiz 5 ay bu taksidi ödedikten sonra 6. Ayda çekilişte sırasının gelmesi halinde 100.000 TL’sini 6. ayda alacak ve kalan 85.500 TL borcunu 1500 TL taksitler halinde 57 ayda bitirecektir. Böylece 62 ayda, toplamda 100.000 TL ödemiş olacaktır.

Dar gelirli için ev sahibi olma fırsatı

Toplumun orta gelirli kesimine hitap eden projeler ve organizasyonlarla alt kesimi ev ve otomobil sahibi yapmayı amaçladık ve bunda da başarılı olduk. Elbirliği sistemi ile bugüne kadar 90 binin üzerinde teslimat yaptık. Günümüzde dar gelirli ailelerin ev sahibi olmalarının zorluğunu ortadan kaldırarak, tabanın sorununu çözmeye çalıştık. Ve bunda da yaptığımız teslimatlara baktığımızda başarılı olduk. Eminevim her geçen gün teslimat sayısını arttırarak vatandaşları  Türkiye’ nin her yerinden faizsiz ev sahibi yapıyor.

Peşinat yok vade farkı yok faiz yok

Peşinatlı veya Peşinatsız seçenekler arasından tercihini yapan vatandaşlara,120 aya kadar taksitlendirme yapılıyor. Seçilen taksit sayısının aynı zamanda o gruptaki kişi sayısı olduğu sistemde her ay bir ev parası birikerek, noter huzurunda yapılan çekilişle her ay bir vatandaş ev sahibi oluyor.

Bu yeni sistemimiz ile ev sahibi olmayan kalmayacak. Günümüzde dar gelirli ailelerin ev sahibi olmalarının zorluğunu hepimiz biliyoruz. Ev sahibi olma şansı bulunmayan, dar gelirle yaşamak zorunda olan tüketici uygulanan ‘Elbirliği Sistemimizin bu yeni kampanyası ile ev hayaline kavuşacak hayaline kavuşuyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER