MarkaWorld.com

ELBİ AİLESİ BAŞARILARINI FARKLI KITALARDA KUTLADI

ELBİ AİLESİ BAŞARILARINI FARKLI KITALARDA KUTLADI
01 Aralık 2015 - 11:27 'de eklendi ve 1817 kez görüntülendi.

Elektrik sektörünün öncü markalarından ELBİ Elektrik, 2015 yılının kampanya satışlarında başarılı olan partnerlerini Singapur-Phuket ve Paris’e gerçekleştirdiği seyahatlerde ağırladı. Partnerlerine 2015 yılının başarılarını farklı kıtalarda kutlama imkânı sunan ELBİ Elektrik, yeni yıl öncesi motivasyon tazeledi.

elbi_2

Elektrik sektöründe uzun yıllardır hizmet veren ve bugün dünyanın pek çok ülkesine ihracat gerçekleştiren ELBİ Elektrik, çeşitli etkinlik ve organizasyonlarda partnerleri ile bir araya gelmeye devam ediyor. ELBİ Elektrik son olarak 2015 yılı kampanya satışlarında başarı elde eden partnerlerini Singapur-Phuket ve Paris gezilerinde bir araya getirdi.

Gökyüzünde yüzme deneyimi

15-22 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilen, Singapur ve Phuket seyahatinde partnerler dünyanın bambaşka bir coğrafyasını da görme imkânı buldular. ELBİ Elektrik Pazarlama ve Satış Operasyon Direktörü Erkan Güney ile Türkiye Satış Müdürü  Erman Umdu’nun eşlik ettiği seyahatin Phuket bölümünde birbirinden güzel adalarda deniz ve güneşin tadını çıkartıp, dünyaca ünlü mercan adalarına dalış yapan partnerler, Phuket’in ardından Aslanlar Şehri olarak bilinen Singapur’u da gezme fırsatı buldular. Singapur’da şehrin simgesi haline gelen Marina Bay Sands Otel’de konaklayan partnerler, otelin en üst katında bulunan sonsuzluk havuzunda gökyüzünde yüzmeyi deneyimlediler.

elbi_3

Ailelerle Eurodisney’de unutulmaz bir macera

Partnerlerin aileleri ile birlikte katıldığı Paris seyahati ise 27-31 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirildi. ELBİ Elektrik CEO’su Alp Alptugay ve Pazarlama ve Satış Operasyon Direktörü Erkan Güney’in de katıldığı gezide, partnerler Paris’in tüm tanınmış ve tarihi mekânlarını gezme imkânı buldu. Seyahatin Eurodisney bölümünde ise, Disneyland’ın eğlenceli dünyasında 2 gün boyunca konaklayan büyükler ve çocuklar keyif dolu anlar yaşadı.

Farklı kıtaları ve kültürleri tanıma fırsatının yanı sıra fikir alışverişinde bulunma şansı da elde eden partnerler, 2016 yılı için de motivasyon tazeledi. Seyahatler boyunca partnerlere eşlik eden ELBİ Elektrik Pazarlama ve Satış Operasyon Direktörü Erkan Güney “Her yıl yeni sürprizlerle gerçekleştirdiğimiz seyahatlerimiz iş ortaklarımızın ilgisiyle bizler için daha da anlamlı bir hale geliyor. ELBİ Elektrik olarak önümüzdeki dönemlerde de yepyeni deneyimlerle fark yaratmaya ve sektördeki öncü rolümüzü sürdürmeye devam edeceğiz” dedi

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER