MarkaWorld.com

ECLİPSE SET, DİZİ VE PLAYSTATİON KEYFİNİ YATAĞINIZA TAŞIYOR

ECLİPSE SET, DİZİ VE PLAYSTATİON KEYFİNİ YATAĞINIZA TAŞIYOR
12 Ocak 2016 - 15:07 'de eklendi ve 2269 kez görüntülendi.

İşbir Yatak Eclipse Set ile uyku keyfine yeni bir boyut getiriyor. Artık yatağınızda dizi izleyebilir, online bağlantı ile arkadaşlarınızla doyasıya maç keyfi yapabilirsiniz…

isbir_3

Türkiye’nin önde gelen yatak üreticilerinden İşbir Yatak, 12-17 Ocak 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen İstanbul Mobilya Fuarı’nda (İSMOB) son teknolojiyle üretilmiş ürünlerini tanıttı.

Eclipse Set, farklı olmayı, teknolojiyi ve konforu hayatının her alanına taşımayı sevenlerin vazgeçilmezi olmayı hedefliyor. Pazarda alternatifi olmayan ve teknolojiyi yatağınıza taşıyan Eclipse Set ile uyku keyfine yeni bir boyut getirmeyi planlayan İşbir Yatak, dizi ve playstation keyfini de yatağınıza taşıyor. Tutulma anlamına gelen ve ay tutulması konsepti ile gece ve uyku temasını pekiştiren Eclipse Set, yatak odanızdaki uyku ortamını size daha da sarmalayacak bir kapsül mantığıyla kurguluyor. İçeriğinde özel entegre aydınlatma ve müzik sistemi de bulunan Eclipse Set ile, beğendiğiniz dizileri yatağınızda izleyebilir, arkadaşlarınızla online bağlantıyla yatağınızda uzanarak playstation ile doyasıya maç keyfi yapabilirsiniz.

isbir_2

Uyku bedeninizi biliyor musunuz?

Rahat bir uykunun sağlıklı yaşam üzerindeki öneminin bilincinde olan İşbir Yatak Discover teknolojisi ile uyku bedeninizi öğrenebileceksiniz. İşbir Yatak’ın İSMOB fuarında ziyaretçilerin beğenisine sunduğu Discover teknolojisiyle, kişinin vücut yapısına ve yatış şekline göre yapılan basınç analizi sonrası, kesintisiz, sağlıklı ve konforlu bir uyku için kişiye en uygun yatağın nasıl olması gerektiğini belirliyor.

İSMOB fuarını ve İşbir Yatak Uyku Merkezlerini ziyaret eden tüketiciler Discover test yatağına uzanarak sağlıkları ve konforları için en uygun yatağın hangisi olduğunu sadece 5 dakika içerisinde öğrenebiliyor.

Ziyaretçiler, 12-17 Ocak 2016 tarihleri arasında 612 numaralı İşbir Yatak standını, Salon 6’da 10.00 – 19.00 saatleri arasında ziyaret edebilecek.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER