MarkaWorld.com

EBO Fuarı’nda Legrand Grubu da yerini alıyor

Legrand, 24-27 Kasım tarihleri arasında Türkiye’de ilk kez Ankara Congresium’ da gerçekleşecek olan Elektrik Teknolojileri ve Bina Otomasyon Fuarı EBO 2016’ya katılıyor.

EBO Fuarı’nda Legrand Grubu da yerini alıyor
23 Kasım 2016 - 11:47 'de eklendi ve 1441 kez görüntülendi.

Fuar kapsamında Legrand ve Grup şirketleri, Ev Otomasyon sistemlerinden alçak gerilim dağıtım ve koruma ürünlerine anahtar priz ve çalışma ortam çözümlerinden yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine, UPS-kesintisiz güç kaynaklarından kabin ve kabinetlere kadar onlarca ürün ve sistemini, sektör profesyonellerinin ve fuar ziyaretçilerinin beğenisine sunacak.

Bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzman Legrand, Türkiye’de ilk kez 24-27 Kasım tarihleri arasında Ankara Congresium’da Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) işbirliğiyle gerçekleşecek Elektrik Teknolojileri ve Bina Otomasyon Fuarı EBO 2016’ya katılıyor.

Fuar kapsamında Legrand, Ev Otomasyon sistemlerinden, parafudr ve kaçak akım koruma ürünlerine, anahtar priz ve çalışma ortam çözümlerinden yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine, UPS-kesintisiz güç kaynaklarından kabin ve kabinetlere kadar pek çok ürün ve sistemi fuar ziyaretçilerinin beğenisine sunacak.

Öte yandan EBO 2016 kapsamında Legrand, son yıllarda bünyesine kattığı alanlarında lider Estap ve İnform markalarının son teknolojiyi kullanarak tasarladığı ürün ve sistemlerinin yanı sıra yerli ve yabancı sektör lideri markalar, sektör profesyonelleri ve yurtiçi & yurtdışı katılımcı ve ziyaretçiler ile aynı çatı altında buluşarak fikir alışverişinde de bulunacak.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER