MarkaWorld.com

E.C.A. armatürlerine yeni bir ödül daha

German Design Council (Almanya Tasarım Konseyi) tarafından düzenlenen ICONIC AWARDS 2016 ürün kategorisinde E.C.A Fotoselli Lavabo Bataryası ‘Winner’ ödülüne layık görüldü.

E.C.A. armatürlerine yeni bir ödül daha
20 Eylül 2016 - 12:58 'de eklendi ve 1650 kez görüntülendi.

Ürünlerinde tasarım ve fonksiyonelliği bir arada sunan E.C.A. şimdi de Almanya Tasarım Konseyi tarafından düzenlenen ICONIC AWARDS 2016’dan ödülle döndü. E.C.A.’nın yeni tasarım fotoselli lavabo bataryasının ödüllendirildiği yarışma pek çok mimari tasarım ürününe prestij kazandıran uluslar arası arenada söz sahibi bir platform.

Yıllarca Beraberlik İçin…

E.C.A. AR-GE merkezinden yapılan açıklamada “Armatür sektöründeki teknolojik dönemin eseri olan E.C.A. Fotoselli Lavabo Bataryası, ürüne dokunmadan hassas sensörü ile kullanım imkânı ve kolaylığı sunuyor. Ürün özellikle alışveriş merkezleri, okul, hastane ve spor salonları gibi genel mekanlar için kullanıma uygunluğuyla ön plana çıkarken, armatürün dokunulmadan kullanılması sayesinde ortamın hijyenik olmasına katkı sağlıyor. Dayanıklı ve su tasarruflu olması gibi özellikleri modern estetikle buluşturan armatür, güç ve enerji verimliliğiyle de sürdürülebilirlik için önem taşıyor. E.C.A, tüm armatürlerinde ‘yıllarca beraberlik’ mottosunun gereği dayanıklı, yenilikçi, teknolojik ve fonksiyonel ürünleri geliştirmeye devam edecektir” vurgusu yapıldı.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER