MarkaWorld.com

Dünyanın en iyi tenis oyuncusu için tasarlanmış mükemmel bir saat: Astron GPS Solar

Novak, 2014 yılında Seiko’yu iş ortağı olarak seçmesinden bu yana, tenis turnuvaları için her zamankinden daha fazla dünyayı dolaştı ve çok güzel başarılara imza attı. Bugün Novak, sadece dünyanın bir numaralı tenis oyuncusu değil, geçtiğimiz Haziran ayında Roland Garros’da elde ettiği galibiyetle, tarihte “Grand Slam Kariyeri” elde etmiş sekiz oyuncudan biri oldu. Bu dönemde Novak, dört kıtada on ülkede toplam 25 şampiyonluk kazandı.

Dünyanın en iyi tenis oyuncusu için tasarlanmış mükemmel bir saat: Astron GPS Solar
11 Kasım 2016 - 9:29 'de eklendi ve 2115 kez görüntülendi.

Novak’ın Seiko GPS Solar saati, bu yorucu programında ona eşlik etti. Uluslar arası seyahatler hiçbir zaman kolay olmadı, fakat Astron GPS Solar ile Novak, tek bir düğmeye basarak her yeni saat diliminde saat ayarı yapabildi. İhtiyacı olan gücü sadece ışıktan alarak GPS ağına bağlanan Astron, tek bir butona basarak yeryüzündeki tüm zaman dilimlerine göre ve 100.000 yılda bir saniye hassasiyetle kendini yerel saate ayarlar.

Yeni Astron GPS Solar World-Time. Daha ince ve sade

Şimdi Novak, Seiko GPS Solar teknolojisinde önemli bir gelişme olan 8X22 kalibreli yeni Astron GPS Solar saate sahip. Yeni modelin kasası diğer GPS Solar saatlerden, hatta diğer tüm Astron modellerinden çok daha ince. ( diğer 8X kalibrelerin 13,3 mm olan kasa kalınlığıyla karşılaştırıldığında bu kasanın kalınlığı sadece 12,4 mm) Saatin kadranı sade ve tüm göstergeler küçük bir alt kadranda toplanarak saate yalın bir görünüm ve mükemmel okunabilirlik sağlıyor.

Novak Djokovic Limited Edition modeli. Dünyanın en iyi tenis oyuncusu için en iyi Astron.

Yeni Novak Djokovic limited edition modelin tasarımı, Novak’ın tarzını ve yeni Astron kalibrenin mükemmelliğini yansıtıyor. Koyu renkli sedef kadranın, siyah krokodil deri kayış ve pembe altın kasa ile uyumu güçlü ama rafine bir görünümle spor ve şık tasarımda birleşiyor.

Sınırlı sayıda üretilen her modelin arka kapağında Novak imzası yer alırken, Novak’ın kişisel mesajını taşıyan kart ile birlikte tüketiciye iletiliyor. Her saatin kendi seri numarası bulunuyor ve özel bir kutuda sunuluyor. 3,500 adet sınırlı sayıda üretilen bu model, Seiko butiklerde ve dünya çapında önde gelen tüm Seiko perakende mağazalarında bu ay satışa sunulacak.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER