MarkaWorld.com

DÜNYADA BİR İLK! GALERİ EKSEN BALAT ART & ARTISTS HOUSE

DÜNYADA BİR İLK! GALERİ EKSEN BALAT ART & ARTISTS HOUSE
04 Kasım 2015 - 10:27 'de eklendi ve 1681 kez görüntülendi.

Dünya’nın her ülkesinden, her sanat dalından sanatçıların konaklayabileceği, sergi açabileceği, kafesinde keyifli vakit geçirebileceği ve aynı zaman da tarihi dokunun içerisinde, farklı atmosferlerde çalışmalarını yapabileceği sanat dolu bir mekan.

eksen_2

Yurtdışından ve ülkemizdeki önemli sanatçılar tarafından yoğun ilgi gören Galeri Eksen Balat Art & Artists House’da kapılar ve tavanlar dahi sanatçılar tarafından resimleniyor. Bu mekan, dikkatlice bakıldığında her detayın bir sanat eseri olması bakımından, Dünya’da hem dekorasyon olarak ve hem de özellikle konsept olarak ilk olma özelliğini taşıyor.

Tasarımcı, müzisyen, oyuncu, ressam, mimar, heykeltraş, küratör ve koleksiyonerlerin oldukça fazla tercih ettiği mekanda halen birbirinden farklı tarzda eserlerde sergileniyor.

eksin_1

‘Balat’ta Sanat Başkadır’ isimli ilk sergisindeki genç usta sanatçılar ve koleksiyon eserlerden oluşan sergi, 15 Kasım’a kadar devam ediyor. Canlı performanslara da yer veren mekanda 4 Kasım ve 13 Kasım’da, saat 18:00’da duvar resmi etkinliği yapılacaktır. Galeri bölümünde farklı sergi projeleri değerlendirilip, 2016 programı hazırlanıyor.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER