MarkaWorld.com

DOĞAL SAÇ BAKIMI HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

DOĞAL SAÇ BAKIMI HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER
16 Kasım 2015 - 10:03 'de eklendi ve 2059 kez görüntülendi.

Hem muhteşem hem de doğal saçlara sahip olmak her zaman zordur. Doğal bakımın sırrı Aralık ayında Oriflame kataloğunda! Saçlarınız artık tabiat ananın koruması altında olacak.

oriflame_1

Oriflame olarak doğal içeriklerin bitkilerden veya doğal kaynaklardan elde edilmesi gerektiğine inanıyoruz ve bitkilerden ürünlerimizi elde ederken kimyasal alternatifler yerine doğal çözücüler kullanıyoruz.

HASSAS SAÇLARA ÖZEL

Hassas saçlara mı sahipsiniz? Çözüm Oriflame’de. Bal içerikli ürünler hassas, cansız ve yıpranmış saçlar için çok faydalıdır. Aynı şekilde süt de saçınızı yumuşatır ve parlaklık verir. Oriflame’in sizin için önerisi Milk & Honey serisi. Milk & Honey Gold Şampuan saçlarınızı nazikçe besler ve temizler. Milk & Honey Gold Saç Kremi ve Milk & Honey Gold Saç Maskesi ise saçlarınıza bakım yapar ve ışıltı katar. Hassas saçlarınız şimdi çok daha güzel görünecek!

KURU SAÇLARINIZ MI VAR?

Saçlarımızı neredeyse her sabah düzleştirip fön çekiyoruz. Ancak bunu sürekli yapmak saçlarımıza zarar verir. Eğer saçlarınızda böyle bir problem varsa yoğun içerikli saç yağlarını deneyebilirsiniz. Oriflame bu problemi yaşayan kadınlar için Eleo lüks saç yağlarını öneriyor. Eleo’nun lüks bakım yağları hafiftir ve saçlarınızda yapışkan bir his bırakmaz. Sadece birkaç damla uygulamanız yeterlidir. Eleo Düzgünleştirici Yağ ve Eleo Koruyucu Yağ ile saçlarınız daha parlak ve ışıltılı olacak.

oriflame_2

KEPEK PROBLEMİNİZ Mİ VAR?

Mevsim değişikliklerinde en büyük sorunlarımızdan biri kepektir. Avusturalya’nın çay ağacı yağı saç derisini yatıştırır ve kepeği doğal yollarla engeller. Aynı zamanda C vitamini açısından zengin olan çay ağacı yağı doğal çözümünüz olacak. Oriflame’in sizin için önerisi HairX Kepeğe Karşı Etkili Şampuan. Bu şampuanla kepeğe doğal yollarla elveda deyin.

BOYALI SAÇ BAKIMI

Boyalı saçların bakımı her zaman zor olmuştur. Ancak Oriflame ile artık boyalı saçların bakımı çok kolay. Baobap ağacından elde edilen yağda saçları canlandıran A, D, E, F vitaminleri bulunur. Bu vitaminler saçlarınızı kökten uca besler. HairX Renk Koruyucu Şampuan, HairX Renk Koruyucu Saç Kremi ve HairX Renk Koruyucu Durulanmayan Saç Kremi ile saçlarınızı hem koruyun hem de besleyin!

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER