MarkaWorld.com

DOĞADAN GELEN DAYANIKLILIK: VİTRA’NIN SERAMİK DOKULU KAROLARI

DOĞADAN GELEN DAYANIKLILIK: VİTRA’NIN SERAMİK DOKULU KAROLARI
26 Ekim 2015 - 9:36 'de eklendi ve 3317 kez görüntülendi.

VitrA’nın Nature koleksiyonunda yer alan Seramik Dokulu Yer ve Duvar Karoları, modern tasarımlarıyla mekânlara derinlik ve zenginlik katıyor. Uzun ömürlü, sağlam ve kullanışlı seramiği; doğal renk, doku ve desenlerle birleştiren karolar; dekorasyonuyla öne çıkmak isteyen mekânlar için mükemmel çözümler sunuyor. Terra Nova, Futura, Rococo, Festa, Catwalk, Millenium, Skyline, Sepia, Opera, Favorite, Metro Tiles ve Collection seçenekleri bulunan karolar, farklı dekor ve bordürlerle tamamlanabiliyor.  

vitra_2

Toprağın doğallığından esinlenilerek tasarlanan Terra Nova porselen karolar; vanilya, taba, siyah, moka renkleriyle, bulunduğu yere sıcak ve çağdaş bir atmosfer katıyor. İç mekânların yanı sıra, dayanıklılığı sayesinde yoğun trafikli dış mekânlar için de uygun olan 60×120, 80×80, 60×60, 40×80 cm ölçülerindeki Terra Nova serisi, farklı desen ve bordür seçenekleri sunuyor. Seride, 80×80 ve 60×60 cm boyutlarında 8 desenden oluşan patchwork tarzı dekorlar; 30×30 cm ebadında desenli 2 bordür de bulunuyor.

vitra_3

Doğal renklerin modern sunumunu yansıtan Millenium duvar karoları, yumuşak ve mat görünümle zıtlık yaratan altın, platin, bronz kaplı dekor ve bordürleriyle, üç boyutlu bir algı yaratıyor. Beyaz, açık vizon, vizon, koyu kahve ve antrasit renklerde, 30×60 cm ebadındaki karolar, dalgalı desenleriyle beğeni topluyor. Serinin 10×60 cm ebadındaki bordürleri, iç mekân duvarlarına özgün bir hava katıyor.

vitra_4

Geniş renk seçeneklerine sahip, porselenin dayanıklılığını ön plana çıkaranSkyline serisi, yalnız evlerde değil ofislerde de tercih ediliyor. Krem, açık ve koyu vizon, kemik, gri, moka ve antrasit renkleri, 60×60 ve 30×60 cm boyutlarıyla sunulan ürünler, yüzeylere ipeksi mat bir görünüm kazandırıyor.

 

zeminonline_yatay_banner

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER