MarkaWorld.com

DİJİTAL SIHHİ TESİSAT TEKNOLOJİSİ MUTFAK VE BANYOLARDAKİ YERİNİ SAĞLAMLAŞTIRIYOR

DİJİTAL SIHHİ TESİSAT TEKNOLOJİSİ MUTFAK VE BANYOLARDAKİ YERİNİ SAĞLAMLAŞTIRIYOR
16 Aralık 2015 - 13:06 'de eklendi ve 1876 kez görüntülendi.

Son yıllarda, gitgide daha fazla dijital sıhhi tesisat ürününün banyo ve mutfakların tüm alanlarına yenilikçi fonksiyonlar getirdiği görülüyor. Gitgide daha fazla tüketici, dijital olarak kontrol edilen ürünlerin salt hoş cihazlardan çok daha fazlası olduğunun ve fonksiyonların kişisel tercih ve ihtiyaçlarına uyarlanması söz konusu olduğunda daha fazla konfor ve esneklik sunduğunun farkına varıyor.

grohe_02

Dijital sıhhi tesisat teknolojisinin satışında bilgi kilit önemde

Dijital sıhhi tesisat ürünleri günlük kullanımda birçok fayda sağlasa da, tüketicilerin tümü bu avantajların hemen farkına varmıyor. Birçok müşteri, halen mobil ve kolaylıkla programlanabilen dijital kontrol üniteleri üzerinden çalıştırılan batarya ve duşlar ile mutfak ve banyolarda gerçekleştirilmekte olan dijital devrimden habersiz.

Genel bir kural olarak, dijital ürünler daha fazla konfor, esneklik ve ergonomi ve kişiselleştirilmiş özellikler peşindeki müşteriler için mükemmel bir seçenek. Örneğin, mutfak ve banyodaki GROHE F-digital ürünlerinin satışında rol oynayan başlıca noktalar arasında şunlar bulunuyor:

grohe_03

  • Dijital sıhhi tesisat teknolojisi özellikle kullanıcı dostu ve kullanışlı olması ile öne çıkıyor. Dijital kontrol üniteleri yoluyla sezgisel kullanımı kullanıcıların kişisel duş deneyimleri için tercih ettikleri ayarları saklamasına izin veriyor. Dijital kontrol ünitesinin bir düğmesi su akışını başlatıp durdururken artı ve eksi düğmeleri ise sıcaklığı arttırıp azaltıyor. Su akışı, kontrol ünitesinin dış halkası çevirilerek ayarlanırken renkli LED halka ise mevcut su sıcaklığını gösteriyor. Ayrıca, banyo için bir dijital yön değiştirici de bulunuyor. Düğmeleri, gerek tepe duşu ile el duşu, gerekse yan duş ile banyo çıkış ucu arasında geçiş yapmaya izin veriyor. Burada da, LED ışıklar halen hangi su çıkış noktasının kullanıldığını gösteriyor.
  • Satış konuşmasında belirtilebilecek bir diğer unsur ise sürdürülebilirlik. GROHE-F dijital ürün serileri bu alanda da rakiplerini gölgede bırakıyor. Beklet fonksiyonu, su akışını durdurup ardından aynı sıcaklık ve akış ile yeniden başlatmak için kullanılabiliyor. Bu akıllı özellik, örneğin duşta saça şampuan sürer veya mutfakta bulaşık yıkarken kullanmak için ideal. Bu sayede, kullanıcıların su tüketimi ve faturalarını yönetmesine izin verirken aynı zamanda doğal kaynakların korunmasına da yardımcı oluyor. Dahası, ürünler, daha da fazla su tasarrufu yapmak için akış sınırlayıcının ayarlanmasına izin veriyor.
  • Banyoya monte edilen GROHE F-digital yaşlılar ve özel ihtiyaçları olan insanlara da önemli avantajlar sunuyor. Sistemin en kolay erişilebilir noktalara yerleştirilen dijital kontrol üniteleri kullanıcıların küvete eğilmek zorunda kalmaksızın banyoyu kullanabilmesine imkan veriyor. Duş sırasında da, bir hemşirenin duşu dışarıdan kontrol edebilmesi, duştaki kişinin her iki elinin de korkulukları tutmak için serbest kalması anlamına geliyor.
  • Bununla birlikte, kablosuz teknoloji sadece kullanımı çok kolay olmakla kalmıyor, aynı zamanda banyoların planlanması ve tasarlanmasında maksimum özgürlük de sağlıyor. Bataryalara kablo ile bağlı olmadıklarından, dijital kontrol üniteleri odanın her yerinden kullanılabiliyor. Bu sayede de, aynı zamanda kullanım kolaylığı ve optimum görsel etki için kolaylıkla konumlandırılabiliyor. Ayrıca, dijital termostatik bataryalar daha esnek banyo tasarımı ve basit bakım için banyo ve duş bataryalarından dokuz metreye kadar uzağa yerleştirilebiliyor.

grohe_04

  • GROHE F-digital tüm su çıkış noktaları için bir modüler konsept Lavabo, küvet ve duş için uyumlu batarya yelpazesi, banyonun uyumlu görünümünden taviz vermeksizin aynı yelpazedeki mekanik bataryalar ile birleştirilebiliyor. Müşteriler, iç tasarım tarzlarını mükemmel şekilde tamamlayan çok sayıdaki estetik ürün yelpazesinden dilediklerini seçebiliyorlar. Yuvarlak kontrol ünitesinin minimalist tasarımı da genel görünümü tamamlıyor.
  • En az diğerleri kadar önemlisi, hem tüketici hem de tesisatçılar GROHE F-digital serisinin kolay montaj ve bakım avantajından yararlanabiliyorlar.
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER