MarkaWorld.com

DİGİTURK’TE STAR WARS MARATONU BAŞLIYOR

DİGİTURK’TE STAR WARS MARATONU BAŞLIYOR
03 Aralık 2015 - 13:53 'de eklendi ve 1463 kez görüntülendi.

En iyi filmlerin adresi Digiturk, sadece platformda yayınlanacak ‘Star Wars Maratonu’ ile üyelerini efsane seriyi yeniden yaşamaya çağırıyor. Türkiye’nin ilk Star Wars kanalı olan ve Digiturk tarafından özel olarak hayata geçirilen “Moviemax Star Wars HD”, 10-16 Aralık tarihleri arasında yayında olacak.
6 gün boyunca Star Wars serüvenini yaşatacak olan “Moviemax Star Wars HD”de, sinema tarihinin kült filmleri arasına adını yazdıran Star Wars’un 1977’den bu yana yayınlanan 6 filmi ile beraber Türkiye’de daha önce hiç gösterilmemiş belgeselleri ve animasyon filmi de yer alıyor.

digiturk_2

Sinemaseverlere sunduğu ayrıcalıklarla dikkat çeken Digiturk, Star Wars kanalı ile kullanıcılarına benzersiz ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. Dünya çapında geniş bir hayran kitlesi bulunan Star Wars serisi, 9 Aralık gece yarısı açılacak Digiturk’ün pop-up kanalı ‘Moviemax Star Wars’ta yayınlanmaya başlayacak. Türkiye’nin ilk Star Wars kanalı olarak hayata geçen maraton, 16 Aralık gece yarısına kadar devam edecek.

digiturk_3

Işın kılıçlarınızı hazırlayın; 9 Aralık gece yarısı geliyorlar…

Digiturk film paketi üyeleri; Darth Vader, Yoda, Anakin, Luke Skywalker, Han Solo ve R2-D2 gibi efsane karakterleri ile milyonları kendine hayran bırakan ve sadece Digiturk’te yayınlanacak 6 filmin yer aldığı seri ile buluşacak.

Maratonda, Orijinal Yıldız Savaşları üçlemesi ve Öncül Yıldız Savaşları üçlemesinin yanı sıra 2008’de yayınlanan ‘Star Wars – The Colone Wars’ animasyon filmi, daha önce Türkiye’de hiç yayınlanmamış Star Wars’a ilişkin çekilen üç belgesel; The Story of The Star Wars Trilogy (2004), Scinece of Star Wars (2005) ve The Legacy Revealed (2007) da yer alacak.

Sinema sektörünün yanı sıra, izleyicilerine birçok alanda farklı bir bakış açısı kazandıran Star Wars, yayınlandığı tarihten itibaren içerdiği felsefe ile tüm dünyayı kendine hayran bırakmıştı. En iyi filmlerin adresi Digiturk, efsane serinin tüm film ve belgeselleri için herkesi 9 Aralık Çarşamba gece yarısı ‘Moviemax Star Wars’ kanalına, öncesinde ise www.digiturk.com.tr/starwars adresine bekliyor.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER