MarkaWorld.com

DETOKS VE DİYET İÇİN KÜÇÜK BİR YARDIMCINIZ VAR: GOLDMASTER ATOM MEYVE SIKACAĞI

DETOKS VE DİYET İÇİN KÜÇÜK BİR YARDIMCINIZ VAR: GOLDMASTER ATOM MEYVE SIKACAĞI
02 Aralık 2015 - 15:22 'de eklendi ve 2214 kez görüntülendi.

Kış aylarını sağlıklı geçirmek için vazgeçilmez olan sebze ve meyve suyunu evinizde rahatça yapın…

atom_meyve2

Yılbaşına daha sağlıklı girmek için detoks ve diyet yapma zamanı geldi. Sağlıklı yaşama önem veren, detoks ve diyet programları uygulayanlar için Goldmaster’dan Atom Meyve Sıkacağı ideal bir çözüm oluşturuyor.

Hem mevsimsel hastalıklardan korunmak hem de yoğun stres altında yaşarken, sağlıklı ve dinç kalmak için soğuk günlerde en çok ihtiyaç duyulan ve vitamin deposu olan mevsim meyveleri, Atom Katı Meyve Sıkacağı ile kolayca meyve suyu haline getirilebiliyor.

Spor sonrası sıvı kaybını sağlık ve vitamin dolu lezzetlerle gidermek isteyenlerden, bebeklerini kış meyve ve sebzelerinden oluşan mamalarla beslemek isteyenlere kadar herkesin ihtiyaç duyacağı Atom Meyve Sıkacağı, detoks yaparak vücutlarını yenilemek isteyenlere de, sebze sularını konsantre olarak hazırlayabilme imkanı sunuyor.

Paslanmaz çelik parçalayıcıya ve süzgeçe sahip olan Atom Meyve Sıkacağı 600W gücündeki yüksek performanslı motoruyla fark yaratırken, şık dizayna sahip tasarımıyla dikkat çekiyor.

800ml kapasiteli meyve sürahisiyle kalabalık aileler için ideal bir çözüm olurken, 2lt kapasiteli, çıkarılabilir, geniş posa haznesi pratik bir kullanım imkanı sunuyor. Meyvenin sertliğine göre ayarlanabilen iki farklı hız moduyla, istenen her türde meyveyi kısa sürede sıkabilen Atom Meyve Sıkacağı, damlatmayı engelleyen özel musluk yapısı sayesinde de mutfaktaki kirliliğin önüne geçiyor.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER