DANİMARKALI ECCO’NUN SON MAĞAZASI ŞİMDİ TEPE NAUTILUS’DA

DANİMARKALI ECCO’NUN SON MAĞAZASI ŞİMDİ TEPE NAUTILUS’DA
02 Kasım 2015 - 13:46 'de eklendi ve 2456 kez görüntülendi.

Danimarkalı ECCO hızla zincirindeki mağaza sayısını artırırken Nişantaşı’ndaki CITY’S mağazasından sonra 8’inci mağazasını İstanbul’un Anadolu yakasında Tepe Nautilus AVM’de açtı.

ecco_1

ECCO kısa bir süre önce Nişantaşı CITY’S AVM’de 7’inci mağazasını açarak Türkiye’deki hızlı büyümesini sürdürmüştü. ECCO, İskandinav şıklığını ve rahatlığını bundan sonra Kadıköy-Acıbadem’in seçkin AVM’si Tepe Nautilus’da tüketicileriyle buluşturacak.

ecco_3

Şimdi İstanbul’un Anadolu yakasına gitmek için bir nedeniniz daha var. Kasım ayı itibariyle ECCO’nun kadın, erkek ve outdoor ayakkabı ve yeni sezon deri ürünleri ile aksesuarlarını yakından görmek için ECCO’nun yeni mağazasını ziyaret edebilirsiniz. Bir dünya markası olan ECCO’nun sağlam ve şık İskandinav tasarımlarını İstanbul Marmara Forum’da, Forum İstanbul Mağazası’nda,  ECCO Mall of İstanbul’da, Özdilek Park’ta ve Çekmeköy Metro Garden’daki ECCO Mağazası’nda, Bodrum Oasis Alışveriş Merkezi’nde Nişantaşı’ndaki CITY’S alışveriş merkezinde ve son olarak Kadıköy Tepe Nautilus AVM’de bulabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER