MarkaWorld.com

Coppo Domus Fiammingo ile nefes kesen antik çatılar

Modern tasarımlar için olduğu kadar klasik yapılar için de çarpıcı modeller geliştiren Braas Çatı Sistemleri, çatısında kusursuz antik görünümü arayanlar için Braas Terracotta serisi ile göz dolduruyor. Braas’ın İtalya’daki fabrikalarında yüksek teknoloji ile üretilen Braas Terracotta serisi; büyük ebatlı ve geniş kavisli Coppo Domus ve orijinal tasarımlı Vario 5 Marsilya modellerinden oluşuyor. Seriye son olarak eklenen, İtalya’nın kendine has dokusu ve göz alıcı güzelliğini çatınıza taşıyan “Coppo Domus Fiammingo” nun büyük ilgi toplaması bekleniyor.

Coppo Domus Fiammingo ile nefes kesen antik çatılar
20 Eylül 2016 - 15:09 'de eklendi ve 1734 kez görüntülendi.

Braas’ın özellikle klasik mimari tarza yönelik olarak sunduğu Terracotta serisi, Coppo Domus ve Vario 5 Marsilya modellerinden oluşuyor. Coppo Domus Toprak ve Vario 5 Marsilya Antik renklerinin yer aldığı seri, son olarak Coppo Domus’un “Fiammingo” dokusunun lansmanı ile daha da genişliyor.

Braas kalitesinin ve göz alıcı güzelliğiyle kendine özgü İtalyan tarzının çatı tasarımına özgün bir şekilde yansıtıldığı Coppo Domus Fiammingo, Türkiye’de ilk kez ve sadece Braas tarafından sunuluyor. Yüzeyinde özel olarak uygulanmış dokular, ön kısmında el ile şekillendirilmiş hissi veren kıvrımlı kenarlar ve renk ahengi ile kiremide ayrıcalık katıyor. Büyük ebatları, geniş kavisli tasarımı, kendine has doku özellikleri ve antik görünümü ile Coppo Domus Fiammingo’nun yeni çatıların yanı sıra renovasyon projelerinin de gözdesi olması bekleniyor.

Braas Terracotta serisi kiremitleri, kendilerine özel Euro Rüzgar Klipsleri ile birlikte uygulanıyor. Avrupa standartlarına uygun Euro Rüzgar Klipsleri, paslanmaz çelikten üretiliyor ve rüzgara karşı direnç sağlamasının yanı sıra kiremitlerin çatıda düzgün bir şekilde monte edilebilmesini ve bu düzgünlüğün uzun süre korunabilmesini temin ediyor. Braas, bu ve benzeri tüm detayları çözülmüş bir sistemle, uzun ömürlü ve estetik bir çatı olanağı sunuyor.

Braas Çatı Sistemleri, Türkiye’de faaliyete başladığı ilk günden bu yana; uzun ömür ve yüksek performans için farklı ürün grupları ile çatıyı çözülmesi gereken bir sistem olarak ele alıyor. Çatıların işlevselliğinin yanı sıra estetik açıdan da yapılara değer katabilmesi ve yapıların bulundukları çevre ile daha barışık ve uyumlu olabilmesi için farklı renk, doku ve profillerde çatı kaplama örtüleri geliştirerek, hem mimarlara hem de nihai tüketicilere bilinçli tercihler yapabilme imkânı sunuyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER