MarkaWorld.com

Coolflex kalitesi TSE tarafından onaylandı

ISIDEM Yalıtım, Coolflex elastomerik kauçuk köpüğü ürünleriyle TS EN 14304 standardının 2016 revizyonuna göre sektöründe denetlenen ve belgelendirilen ilk üretici oldu.

Coolflex kalitesi TSE tarafından onaylandı
01 Kasım 2016 - 8:20 'de eklendi ve 1560 kez görüntülendi.

ISIDEM Yalıtım’ın LEED sertifikalı tesislerinde ürettiği ve dünyanın 40’tan fazla ülkesine ihraç ettiği Coolflex markalı elastomerik kauçuk köpüğü yalıtım malzemeleri Türk Standartları Enstitüsü tarafından TS EN 14304 standartlarına göre denetlenerek TSE belgesi almaya hak kazandı.

Kalite yönetim ve kalite kontrol sistemleri denetiminden başarı ile geçen ISIDEM Yalıtım’ın Coolflex markası için beyan ettiği tüm teknik değerler Türk Standartları Enstitüsü tarafından test edildi ve onaylandı..

Coolflex sektörün en yüksek su buharı difüzyon direnç katsayısına sahip

“Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” anlayışıyla çalışmalarını sürdürdüklerini dile getiren ISIDEM Yalıtım Genel Müdürü Murat Erenoğlu “Kalite sistemleri bakımından sektörde ilk sıralarda yer alan üreticilerden biriyiz. Bu konuda da oldukça iddialıyız. Coolflex ürünümüzden bahsederken birkaç özelliğin altını çiziyoruz. Coolflex ürünü Mükemmel Hücre Yapısı Teknolojisi ile dizayn edilmiştir. Kapalı gözenekli ve homojen dağılımlı hücre yapısı sayesinde uygulandığı tesisatlarda maksimum termal performans ve yoğuşma kontrolü sağlıyor. Coolflex ürünü Yüksek Su Buharı Difüzyon Direnci Katsayısı ile korozyon riskini minimuma indirmek adına μ    10.000 değeri ile üretiliyor. Bu değer şuana kadar TSE tarafından tescillenmiş ürünler arasında sektörün en yüksek su buharı difüzyon direnç katsayısıdır. Bununla birlikte Coolflex TS EN 13501-1 yangın yönetmeliğine göre levhalarda B,s3-d0, borularda BL,s2-d0 yangın performansıyla uluslararası standartlara uygundur.” dedi.

Sözlerine devam eden Erenoğlu “ISIDEM Yalıtım kalite yolculuğuna uluslararası bir marka olma vizyonu ile ve kaliteden taviz vermeden devam edecektir” dedi.

ISIDEM Yalıtım tüm üretim ve kalite süreçlerini, TS EN 14304 standartlarının zorunlu kıldığı test cihazlarından oluşan sektörün en teknolojik test laboratuvarlarıyla ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla gerçekleştiriyor.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER