MarkaWorld.com
Markaworld

Çocuklu evlerde parke tercih edilmeli…

Novawood parkeler hem sağlıklı hem de doğal bir kullanım sunuyor.

Çocuklu evlerde parke tercih edilmeli…
08 Haziran 2017 - 10:02 'de eklendi ve 678 kez görüntülendi.

Günümüzde zemin kaplaması seçerken sadece dış görünümü veya rengini beğenmek yetmiyor. Özellikle çocuk odalarında kullanılan yapı ürünlerin sağlık riskleri içermemesi önemli rol oynuyor. Ürünün kalitesine, geçtiği testlere, çevre dostu ve sağlıklı olmasına dikkat etmek gerekiyor. Çocuklu evler için sağlıklı ve güvenli olabilecek ürünlere baktığımızda, ahşap ürünler bunların başında geliyor.

novawood_3

Çocuklu evlerde sağlıklı ve hijyenik bir ortam yaratmak için kullanılan eşyalara ve zemin kaplama ürünlerine özen göstermeniz gerekiyor. Devamlı emekleyen bebekler için fazlasıyla toz tutan ve temizlenmesi zor halılar yerine parke tercih edilmesi çok daha sağlıklı olacaktır. Yenilikçi, doğal ve sağlıklı ürünleriyle dikkat çeken Novawood, zemin kaplama koleksiyonuyla çocuklu evler için alternatifler sunuyor.

Hem sağlıklı hem kolay temizleniyor

Günümüzde kimyasalların yoğun ve bilinçsiz kullanılması nedeniyle evlerde kullandığımız mobilyalar, halılar, zemin kaplamaları bile sağlığımızı ciddi şekilde tehdit edebiliyor.

Küçük çocuklu evlerde parke gibi yıkanması veya silinmesi kolay döşeme türlerini tercih etmekte fayda var.

novawood_4

Ahşabın kendine has doğal güzelliğini ve geleneksel yapısını günümüz trendlerine uygun koleksiyonlara dönüştüren Novawood’un parke koleksiyonu; yatak odasından salona, mutfaktan çocuk odasına kadar evin her alanında güvenle kullanılabiliyor. Dayanıklı yapısı nedeniyle gün boyu yerlerde oyun oynayan çocukların oyuncaklarıyla çizilmiyor ve temizlik açısından büyük rahatlık sağlıyor.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

ilan
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER