MarkaWorld.com

CİVİL, KOCAELİ’DE YENİ MAĞAZASINI AÇELYA AKKOYUN İLE AÇTI

CİVİL, KOCAELİ’DE YENİ MAĞAZASINI AÇELYA AKKOYUN İLE AÇTI
20 Ekim 2015 - 15:46 'de eklendi ve 3532 kez görüntülendi.

Türkiye genelinde 33 ilde 52 mağazasıyla franchising olmaksızın kendi şubeleriyle hizmet veren Civil; 2 bin 500 metrekarelik Kocaeli Merkez şubesini ünlü oyuncu Açelya Akkoyun ile birlikte açtı. 17 Ekim Cumartesi günü animasyon gösterileri ve Mülayim’in sunumuyla gerçekleştirilen açılışta, çocuklara birbirinden farklı hediyeler dağıtıldı. Yüz boyama etkinlikleri, palyaço ve animasyon gösterileri ile gerçekleşen açılış, halkın yoğun ilgisiyle karşılaştı. Civil’in açılışa özel hazırladığı ve 25 Ekim’e kadar devam edecek kampanyasında, ebeveynler her 250 TL’lik alışverişteanında 50TL’lik indirim kazanacak.

civil_acilis_1

Cadde mağazası konsepti ile yakaladığı “maliyet avantajını” müşterilerine yansıtan Civil 53. mağazasını Kocaeli’nde açtı. 800 markanın 10 milyon çeşit ürününü kaliteli ve modern alışveriş imkânı ile müşterileriyle buluşturan Civil’in Kocaeli Mağazası 2 bin 500 metrekarelik alanda 35 personeliyle hizmet verecek. Mağazanın açılışında; palyaço ve animasyon gösterileriyle birlikte eğlenen çocuklara balon, pamuk şekeri ve popcorn ikram edildi. Mülayim tiplemesiyle ün kazanan ünlü gösteri adamı Cengiz Çimen; sürpriz hediyeleri ve şovları ile katılanlara eğlenceli dakikalar yaşattı.

Civil Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa Yıldıran’ın katılımı ile gerçekleşen açılış töreninde Yıldıran; “Sizlerin huzurunda tüm ekibimize ve çalışanlarımıza çok kısa zamanda 2 bin 500 metrekarelik mağazamızı sizlerin hizmetine açtığı için çok teşekkür ediyorum. Civil olarak mağazalarımızı sadece tekstil mağazası olmaktan çıkardık. Bebek ve çocuk ile başlayan süreç, kendi içinde branşlaşmaya geçti ve sonunda, araç gereç, ayakkabı, spor giyim, kozmetik, oyuncak, aksesuar, 9 ay 10 gün dediğimiz hamile ve anne reyonları oluşmuştu. Bir sonraki adımımızda da ürün gamımızı daha da genişletmeyi hedefliyoruz.Kocaeli’nde açmış olduğumuz bu yeni mağazamız ile Kocaeli halkının hak ettiği hizmeti sunmayı planlıyoruz ve herkes için hayırlı olmasını diliyoruz.” Şeklinde konuştu.

civil_acilis_3

Ünlü oyuncu Sayın Açelya Akkoyun’un da katılımıyla gerçekleşen açılışta Akkoyun: “Kocaeli’yi ve Kocaelileri çok seviyorum. Burada olduğum için çok mutluyum. Çocuklara fayda sağlayan bir marka olan Civil ile Kocaeli’de olduğum için de ayrıca mutluluk duyuyorum. Tüm Civil ailesine ve Kocaelilere çok teşekkür ediyorum. “ şeklinde konuştu.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER