MarkaWorld.com

ÇİVİ ÇAKMANIN PRATİK VE GÜVENLİ YOLU

ÇİVİ ÇAKMANIN PRATİK VE GÜVENLİ YOLU
16 Ekim 2015 - 10:02 'de eklendi ve 2383 kez görüntülendi.

Güçlü ve dayanıklı Hilti DX 2 Barutlu Çivi Çakma Tabancası artık Türkiye’de…

hilti_1

Global inşaat endüstrisine ileri teknoloji çözümler ile yüksek katma değer sağlayan jenerik marka Hilti’nin yeni ürünlerinden Hilti DX 2 Barutlu Çivi Çakma Tabancası artık Türkiye pazarında… Hilti Türkiye’nin bu yıl piyasaya sunduğu Hilti DX 2 Barutlu Çivi Çakma Tabancası, inşaatlardaki ince işlerden kaba işlere, mekanik tesisat uygulamalarından çelik binalarda ana malzeme aparat montajına kadar birçok alanda güçlü bir performansla uygulama yapma imkanı sunuyor.

Tetik ve baskı güvenliği ile piston prensibi özellikleri sayesinde güvenli bir kullanım sunan Hilti DX 2 Barutlu Çivi Çakma Tabancası, metal gövdeye sahip olmasıyla da uzun ömürlü ve dayanıklı bir yapı sergiliyor.

hilti_3

Kullanımının ve bakımının çok pratik olması sebebiyle tercih sebebi olan Hilti DX 2 Barutlu Çivi Çakma Tabancası, beton ve çeliğe ahşap sabitleme, elektrik kablo tavası ve havalandırma kanallarını sabitleme, asma tavan askı kancası aparatı sabitleme gibi uygulamaları güvenilir şekilde yapmayı mümkün kılıyor. Kompakt ve şık tasarımıyla da ilgi gören Hilti DX 2 Barutlu Çivi Çakma Tabancası, küçük ve ergonomik yapısıyla dar yerlerde de uygulama kolaylığı sağlıyor.

Darbelere dayanıklı sağlam gövdesi ve yüksek güvenlik özellikleriyle dikkat çeken Hilti DX 2 Barutlu Çivi Çakma Tabancası, inşaatlarda gerekli olabilecek her türlü uygulamaya uygun çözümler sunuyor.

 

yapionline_yatay_banner

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER