MarkaWorld.com

Çilek ile bebekler uykularında da ‘star’ ışığı yayıyor

Türkiye’nin önde gelen bebek, çocuk ve genç odası markası Çilek, renkli ve eğlenceli bebek ürünleriyle bebeklerin sağlıklarına ebeveynleri kadar özen gösteriyor. Çilek, bebekler kadar annelerin de isteklerini gözardı etmeden tasarladığı star beşik alan herkese Ağustos sonuna kadar Hape Ahşap Bebek Arabası armağan ediyor.

Çilek ile bebekler uykularında da ‘star’ ışığı yayıyor
18 Ağustos 2016 - 10:31 'de eklendi ve 2035 kez görüntülendi.

Tematik odalarıyla ailelerin ve çocukların beğenisini kazanan Çilek, bebeklerin ilk 0-8 ay yaş döneminde kullanılmak üzere tasarladığı star beşik ile ebeveynlerin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.

Bebeklerin anne kucağındaymış gibi kendilerini güvende ve sıcak hissetmeleri için çalışan Çilek, bebeklerin huzurla uykuya dalacağı, heryere rahatlıkla taşınabilen star beşik ile annelerin gönlünü fethediyor. Uyku setinde değişik kumaşlar, nakışlar ve biyeler kullanarak annelerin beğenisini kazanan Çilek, beşiği de sallanabilir özellikli tasarlayarak, annelerin isteklerini göz ardı etmediğini bir kez daha kanıtlıyor. Ayrıca Çilek, star beşik alan herkese 1 adet yorgan, lastikli çarşaf ve başucunu çevreleyen 1 adet koruma ile cibinlik ve yatak da hediye ediyor.

cilek_2

Çilek’ten Hape sürprizi

Çilek, şık tasarımını kullanım kolaylığıyla harmanlayan star beşik alan herkese Ağustos ayı sonuna kadar Hape Ahşap Bebek Arabası hediye ediyor. Çocukların büyüme çağında her zaman yanında olan Çilek, Hape Ahşap Bebek Arabası hediyesiyle çocukların oyun saatine de neşe katıyor.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER