MarkaWorld.com
Markaworld

Ceylan İnşaat Türkçe isim geleneğini devam ettiriyor

Ceylan İnşaat, geçmişte olduğu gibi hayata geçireceği yeni projelerinde de de kullanacağı isimlerin Türkçe olması konusunda hassasiyet göstereceğini açıkladı.

Ceylan İnşaat Türkçe isim geleneğini devam ettiriyor
09 Haziran 2017 - 16:03 'de eklendi ve 444 kez görüntülendi.

Farklı sektörlerdeki 35 yıllık tecrübesini, 1995 yılında inşaat sektörüne taşıyan Ceylan İnşaat, hayata geçireceği projelerinde Türkçe isim geleneğini sürdüreceğini açıkladı.

ceylan_insaat_2

Muammer Ceylan: Türkçe isim kullanmaya özen gösterdik

Dinamik ve deneyimli kadrosunu, sağlam finansman kaynaklarıyla birleştirerek Türkiye inşaat sektöründe adından söz ettiren Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, Türkiye inşaat sektörünün ülke ekonomisin lokomotiflerinden biri olduğunu söyledi. İnşaat sektörünün Türkiye’nin en büyük istihdam sağlayan kollarından biri olduğunu aktaran Ceylan, “Ceylan İnşaat olarak hayata geçirdiğimiz projelerimizde Türkçe isim kullanmaya özen gösterdik. Bundan sonrada bu hassasiyetimize devam edeceğiz. Türkçemizin yaygınlaştırılması için Sayın Cumhurbaşkanımızın başlattığı farkındalık projesine Ceylan inşaat olarak destek vermekten gurur ve onur duyuyoruz. İnşaat sektörünün bir temsilcisi olarak Türkiye’nin markalaşması için özel ve kamu sektöründeki bütün temsilcilere büyük görev düştüğüne inanıyoruz. Bu farkındalıkla da sektörümüz, son 5 yıldır markalı projelerin altına imza attığı gelecek projelerin isimlerinin Türkçe olmasını istiyoruz” dedi.

ceylan_insaat_3

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

ilan
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER