MarkaWorld.com
Markaworld

Celestron ile ikisi bir arada; hem teleskop hem mikroskop

Evrendeki gezegenlerden, yeryüzündeki gözle görünemeyen canlılara kadar keşfedilmeyi bekleyen çok şey var. Bilimin bu gizemli dünyasına adım atmak için ise Celestron’un bilim kiti tam ihtiyacınız olan şey. Özellikle yaz döneminde tatilde çocukların bilimle iç içe eğlenceli vakit geçireceği Celestron bilim kiti geleceğe ışık tutmaya hazırlanıyor.

Celestron ile ikisi bir arada; hem teleskop hem mikroskop
13 Haziran 2017 - 15:48 'de eklendi ve 576 kez görüntülendi.

Eyüboğlu’nun distribütörlüğünü yaptığı Teleskop, mikroskop ve dürbün markası Celestron, genç nesli bilime teşvik ediyor. Celestron teleskop ve mikroskop setinin içinde yer aldığı bilim kiti, bilime ilgisi olan kişileri ve öğrencileri bilgilendirirken aynı zamanda eğlendirecek.

Bilim kitinin içinde yer alan Celestron Powerseeker 50 mm mercekli teleskop, 500 mm odak uzaklığına sahip. Ay ve gökyüzü cisimlerini kolayca takip edebilmeniz için “slow motion” kontrollü uzayabilen tripoda sahip olan teleskop 112 santimetre tripod uzunluğu ile profesyonel duruş sağlıyor. Ay filtresi ve aksesuar tablasının da dahil olduğu set ile gökbiliminin gizemine ortak olacaksınız.

Bilim kitinin içinde yer alan diğer ürün ise Celestron Optik 100x/600x/1200x büyütebilen mikroskop. 24 parçadan oluşan mikroskop aksesuar kiti ile kendi araştırmalarınızı yaparken, hazır slayt setleriyle de ilginizi çeken çalışmaları inceleyebilirsiniz.

Celestron bilim kitine Mall of İstanbul ve Bursa Korupark AVM’deki Hobix mağazalarından ve hobix.com.tr adresinden sahip olabilirsiniz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

ilan
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER