MarkaWorld.com

CASIO ÇEVRE DOSTU CORE SERİSİ PROJEKSİYON ÜRÜN GAMINI GENİŞLETİYOR

CASIO ÇEVRE DOSTU CORE SERİSİ PROJEKSİYON ÜRÜN GAMINI GENİŞLETİYOR
05 Ocak 2016 - 11:44 'de eklendi ve 1853 kez görüntülendi.

Casio, yeni nesil lambasız projeksiyon Core serisinde, ürün gamını genişleteceğini duyurdu. Yeni ürün, XJ-V2, Casio cıva lambasız-çevre dostu Core serisinde yakaladığı, uygun fiyat ve düşük toplam sahip olma maliyeti başarısını, 3000 ANSI lümen değeri ile daha da parlak hale getiriyor.

casio_2

Sektörün öncülerinden Casio, lambasız projeksiyonu ürettiği 2010 yılından bu yana hibrit ışık kaynağına sahip projeksiyon pazarında, Dünyada  %87,4 pay elde etti. 2015 yılının başında Core serisinin ilk ürünü olan, 2700 ANSI lümen parlaklığına sahip XJ-V1 piyasaya sürüldü.

XJ-V1, Eğitim sektöründen kurumsal firmalara kadar çok geniş bir yelpazede kullanılmaya başlandı. Cıvalı lamba içermeyen, toplam sahip olma maliyeti düşük, çevre dostu ve erişilebilir fiyattaki ürüne 2016 yılının ilk günlerinde XJ-V2 de eklendi.

Casio’nun Türkiye Distribütörü Mobit Bilişim’in Dijital Görüntüleme ve Bilgilendirme Sistemleri Pazarlama Müdürü Ahmet Sinan Ekinci ürünle ilgili değerlendirmesinde “Casio’nun Core serisi ürün gamını genişletmesiyle pazarın lambasız projeksiyonlara yönelmesi kapsamında agresif bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz. XJ-V2 ile  birlikte müşterilerimizin istediği ve ihtiyacı olan özellikleri sunmaya devam ettiğimizi gösterdik.  Core serisi ile ,lambasız hibrit projeksiyonların lider sağlayıcısı olarak geçmişte elde ettiğimiz başarıların üzerine çıkmayı hedefliyoruz.” şeklinde konuştu.

Güvenilir Toz Koruma Sistemi, hızlı açılma-kapanma…

Casio, projeksiyonun optik kısmını tozdan koruyabilmek için cihazın iç yapısını üç blok halinde geliştirerek XJ-V2’deki toz direncini iyileştirdi. Bunlara ek olarak XJ-V2, açıldığı andan itibaren en yüksek parlaklık seviyesine maksimum 5 saniyede ulaşabilmektedir. Herhangi bir soğuma zaman aralığına ihtiyaç duymayan projeksiyon, kolay bir şekilde sadece tek bir tuşa dokunarak kapatıldıktan sonra hemen yeniden açılabilmektedir.

XJ-V2’nin de içerisinde bulunduğu Core serisi Casio’nun Japonya’daki Yamagata Fabrikası’nda en yeni üretim teknikleri kullanılarak üretilmekte, önemli parçaların montajında robotlar kullanılmaktadır. Yıllardan beri süregelen tecrübesi ile birlikte üretim kalitesi istiktrarlı bir şekilde yükseltilmektedir.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER