MarkaWorld.com

CarrefourSA insert ve kataloglarını Gale Press ile mobil dünyaya taşıdı

Ülkemizde uygun fiyat politikası, hijyen, kalite ve gıda güvenliğine verdiği önem, yaptığı yatırımlar ve yarattığı istihdam modern perakendeciliğin temelini oluşturmanın yanı sıra uygun fiyat politikasını promosyonel aktivitelerle desteklemekte ve aynı zamanda piyasada yer alan tüm farklı ürün gruplarını bünyesinde barındırarak müşterilerine geniş bir ürün ve fiyat yelpazesi sunan CarrefourSA insert ve kataloglarını mobil dünyaya entegre etmek için Gale Press’i tercih etti.

CarrefourSA insert ve kataloglarını Gale Press ile mobil dünyaya taşıdı
10 Kasım 2016 - 12:42 'de eklendi ve 2155 kez görüntülendi.

Günümüzde perakendecilik sektörünün müşterileri ile en aktif şekilde kullandığı iletişim ve tanıtım faaliyetlerinin başında broşür, insert ve katalog kullanımı yer alıyor. Mağazaların periyodik olarak hazırladığı broşür, insert ve katalogların en kolay şekilde dijital ortama aktarılması ve müşterilere kolayca ulaştırılmasının yolu ise Gale Press’ten geçiyor. Bu sayede mağazaların haftalık, on beş günlük ya da aylık olarak hazırladığı basılı materyallere harcadığı baskı ve dağıtım masraflarının da büyük ölçüde önüne geçilmiş oluyor. Bunun ötesinde sanal market ve online sipariş aplikasyonu sayesinde markalar yeni kazançlar elde edilebilirken, müşterileriyle mobil platform üzerinden kolayca iletişime geçip, rakipler arasından da sıyrılma şansını yakalıyor.

carrefour_2

CarrefourSA mağazaraları için CarrefourSA Gurme, CarrefourSA ve CarrefourSA Süper olarak hazırladığı insert ve katalogları Gale Press üzerinden tüketicileriyle buluşturmayı tercih ederken bu sayede baskı ve dağıtım maliyetleri düşürdü ve insert ve kataloglarının her zaman ve her yerden ulaşılabilmesini de sağladı.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Gale Press Ürün Müdürü Enes Taşkıran; “Hepimiz için zamanın çok değerli olduğu bir dönemde yaşıyoruz. Hem markalar hem de müşteriler için her saniye önemli. Müşterilerinize artık hayatın en önemli parçalarından biri olan mobil iletişim ile ulaşarak onlara zamandan kazanacakları bir uygulama sunabilir, istedikleri her an size ve ürünlerine ulaşabilmelerini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda basılı materyallerinizi dijitale taşıyarak marka olarak maliyetlerinizi aşağı çekip, mobil platform üzerinden sanal market ve online sipariş seçenekleri sunarak hem müşterilerinizle iletişime geçebilir hem de rakipleriniz arasından sıyrılabilirsiniz. Bunların ötesinde lokasyon bazlı araçlar sayesinde marka şubelerinizin müşterilerinizle doğrudan iletişim kurmasını sağlayabilirsiniz. İşte CarrefourSA ile de yollarımız sunduğumuz bu faydalar sayesinde keşişti ve Gale Press ürünümüz markaya insert, katalog hizmetini mobil uygulamaya dönüştürerek, müşterileriyle daha hızlı ve kolay şekilde paylaşma fırsatı sundu.” dedi.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER