MarkaWorld.com

Bulvar Loft’ta Yüzde 32 kâr fırsatı için son gün 27 Kasım

Mimarisi, sosyal donatı alanları ve ulaşım avantajıyla Ankara’da yepyeni bir yaşam deneyimi sunan Bulvar Loft, yatırımcısına kârlı bir gelecek vadediyor. Lansman dönemi fiyatlarıyla yatırımcısına en az yüzde 32 kâr fırsatı sunan Bulvar Loft’un bu büyük kampanyasından yararlanmak için son gün 27 Kasım.

Bulvar Loft’ta Yüzde 32 kâr fırsatı için son gün 27 Kasım
22 Kasım 2016 - 9:28 'de eklendi ve 1552 kez görüntülendi.

İncek Loft’un ardından Akfen İnşaat’ın Loft Markalı üçüncü temalı konut projesi olan Bulvar Loft, Ankara’da konut piyasasının yükselen yıldızı İncek Bölgesi’nde yeni bir cazibe merkezi olacak. Yaklaşık 6 ay önce tamamlanan İncek Loft projesinin hemen ardından hız kesmeden İller Bankası arazisi üzerinde, yaklaşık 37 bin metrekarelik alanda Bulvar Loft için kolları sıvayan Akfen İnşaat, bu projede de yatırımcısına sunduğu cazip fırsatlarla dikkat çekiyor.

Bulvar Loft projesi hakkında ayrıntılı bilgi veren ve Bulvar Loft’un üniversite kampüsleri ve diğer okullara, yakın bir konumda olduğunu söyleyen Akfen İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Selim Akın, projenin Ankara batı bölgesi konut dokusunun yoğun olduğu Çayyolu, Bilkent ve Beytepe yerleşiminin İncek Bulvarı’na bağlandığı eksende ulaşıma son derece elverişli bir konumda olduğunu hatırlattı.

Selim Akın, “İncek Loft projesinde müşterilerimize yüzde % 32’nin kar fırsatı sözünü vermiş iken % 37 oranında kâr fırsatı sağlayarak Akfen İnşaat’a duyulan güveni boşa çıkarmadık. Bulvar Loft projesinde de ilk dönem kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanmak isteyen yatırımcılar için kampanyanın bitiş tarihini 27 Kasım olarak belirledik. 37 bin metrekare üzerine projemiz şimdiden yükselmeye başladı. Bulvar Loft projesinin 2018 Aralık ayında tamamlanması hedefleniyor. % 32 Kar fırsatından faydalanmak isteyen müşterilerimizi 27 Kasım öncesi Bulvar Loft Tanıtım ofisimize bekliyoruz.’’ diye konuştu.

bulvar_loft_2

Projede neler var?

Bir konut projesinden çok daha fazlasını sunan Bulvar Loft, peyzaj alanları, sosyal hayatı canlandıracak sosyal donatı ve ticari alanları ile tüm Ankaralıların yeni buluşma mekânı olmayı hedefliyor.

Fitness center, kapalı yüzme havuzu, Güneş bahçesi, açık satranç alanı , basketbol, boccia sahası , hobi atölyesi , cep sinema salonu ,yürüyüş parkuru , paten pisti, fire pit alanı ile insanların sosyal hayatına renk katacak Bulvar Loft’da, yaklaşık 10 bin m2’lik ticari alanda konumlandırılan; gurme restoranlar ve cafelerin yanı sıra yaşam merkezi de hayata geçirilmiş olacak.

Farklı sosyal aktivite alanları sayesinde, sakinlerini değişik spor dallarıyla tanıştırarak yeni hobiler edinebilme imkânı sunan Bulvar Loft, Akfen İnşaat’ın yeşile, doğaya ve çevreye verdiği önemin de göstergesi olacak. Proje içerinde yer alan türlü ağaçlar ve bitkiler sayesinde metropol kirliliğinden uzak, yeşile doymuş bir yaşam vaat ediliyor.

bulvar_loft_3

Bulvar Loft “Yeni Ankara”nın sembolü olacak

Bulunduğu coğrafi konum, üniversitelere ve kentin yeni yaşam alanlarına olan yakınlığı nedeniyle adeta yeni bir Ankara’nın yaratıldığı İncek bölgesinde konumlanan proje, sunduğu daire tipleri ve imkânlarla da dikkat çekiyor. Toplam 6 blokta, 16 farklı daire tipi bulunan projede; 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olmak üzere, brüt 66 m2 ile 350 m2 aralığında değişen toplam 822 adet konut bulunuyor. Projedeki konutların fiyat aralığı ise 303 bin ile 1 milyon 408 bin TL arasında.

“Flexi Loft” ile vade farksız, kişiye özel ödeme planı

Aralık 2018’de teslimleri yapılması planlanan Bulvar Loft Projesi’nde, daire sahibi olmak isteyenlere; yüzde 15 peşinat ile vade farksız kişiye özel; 24 aylık ödeme planları sunuluyor. Akfen İnşaat’ın özel olarak geliştirdiği, ödeme planlarının kişiye özel olarak esnetilebildiği “Flexi Loft” çerçevesinde, Bulvar Loft müşterileri, % 15 peşinatla başlayan, taksit, ara ödeme blok ödeme miktarlarına kendilerinin karar verdiği, limitsiz esneklikte bir ödeme imkanına kavuşuyor.

 

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER