MarkaWorld.com

Buderus, Ankara’daki Star Club üyeleriyle teknik eğitimde buluştu

Avrupa’nın önde gelen termoteknoloji markası Buderus, üyelere birçok avantaj ve ayrıcalık sunan Star Club programı kapsamında Ankara’da bir teknik eğitim toplantısı gerçekleştirdi.

Buderus, Ankara’daki Star Club üyeleriyle teknik eğitimde buluştu
21 Eylül 2016 - 10:44 'de eklendi ve 1577 kez görüntülendi.

Ankara’daki Buderus Star Club üyelerine yönelik olarak düzenlenen teknik eğitim toplantısında; kombi çalışma prensiplerinden montaj uygulamalarına, Buderus ürün gamından sektörel ve şirketle ilgili birçok farklı konuya kadar bilgi paylaşımında bulunuldu.

Bosch Termoteknik Ankara Bölge Müdürlüğü’nde düzenlenen teknik eğitim toplantısına 22 Buderus Star Club üyesi katıldı.

Bosch Termoteknik Isıtma Eğitmeni Necati Soydemir ve Buderus Ankara Bölge Satış Temsilcisi Barış Biçer’in katıldığı eğitimin ardından tüm katılımcılar keyifli bir akşam yemeğinde günün yorgunluğunu attı.

Buderus Star Club’tan profesyoneller için özel konsept

Buderus Star Club, sektördeki profesyonellere, satış ve montaj yaptıkça star puan kazandıran, aynı zamanda star üyelere teknik eğitimler sunan bir program. Buderus yetkili toptancı bayileriyle çalışan montajcı alt bayiler için geliştirilen bu sistemle sektöre sunulan hizmet kalitesinin artırılması hedefleniyor. Buderus Star Club sistemiyle üyelere birçok avantaj ve ayrıcalığın yanında, profesyonelliklerini geliştiren ve destekleyen bir konsept sunuluyor.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER