MarkaWorld.com

Braas, çarpıcı inovasyonlarını 22. İzmir Yapı Fuarı’nda tanıttı

Braas Çatı Sistemleri, 03-06 Kasım 2016 tarihlerinde düzenlenen 22. İzmir Yapı Fuarı’nda, inovatif kimliği ile tüm ürün gruplarında geliştirdiği en yeni ürünleri; “Yenilikçi Üretim Teknolojileri”, “Çatılarda Enerji Verimliliği ve Çatı Katı Yaşam Konforu”, “Çatılarda Estetik”, “Uzun Ömürlü, İşlevsel Çatı Detay Çözümleri” konularına vurgu yaparak ziyaretçilerin beğenisine sundu. Çatıya tam ankastre güneş enerjili çatı sistemleri konseptini de vurgulayan Braas, İzmir Yapı Fuarının 22. yılında özellikle çimentolu kiremit üretiminde çığır açacak yeni yüzey kaplama teknolojisi “Evolution Innotech” ile büyük ilgi topladı.

Braas, çarpıcı inovasyonlarını 22. İzmir Yapı Fuarı’nda tanıttı
10 Kasım 2016 - 9:30 'de eklendi ve 1347 kez görüntülendi.

Ege bölgesinde yapı sektörünün tüm bileşenlerini bir araya getiren önemli bir organizasyon olan İzmir Yapı Fuarı, 03-06 Kasım 2016 tarihlerinde Gaziemir Fuar İzmir’de düzenlendi. Braas Çatı Sistemleri bu yıl 22. kez kapılarını açan fuarda ziyaretçiler ile buluştu. Braas Çatı Sistemleri, İzmir Yapı Fuarı’ nda, inovatif kimliği ile tüm ürün gruplarında geliştirdiği en yeni ürünleri; “Yenilikçi Üretim Teknolojileri”, “Çatılarda Enerji Verimliliği ve Çatı Katı Yaşam Konforu”, “Çatılarda Estetik”, “Uzun Ömürlü, İşlevsel Çatı Detay Çözümleri” konularına vurgu yaparak ziyaretçilerin beğenisine sundu.

Çatıya tam ankastre güneş enerjili çatı sistemleri konseptini de vurgulayan Braas, İzmir Yapı Fuarı’nda özellikle çimentolu kiremit üretiminde çığır açacak yeni yüzey kaplama teknolojisi “Evolution Innotech” ile büyük ilgi topladı.

Ziyaretçiler Braas’ın Türkiye’de Avrupa ile neredeyse eş zamanlı olarak lanse ettiği, çimentolu kiremit üretiminde devrim olarak görülen “Evolution Innotech-ColourFUSION”  kiremit yüzey kaplama teknolojisi kullanılarak üretilen özgün modelleri inceleme fırsatı buldu. Geleneksel ve modern mimari tasarıma yönelik tasarlanan zengin kiremit çeşitlerinin de sergilendiği standta; kiremitleri rüzgara karşı daha dirençli hale getiren rüzgar klipsleri, çatılara nefes alma özelliği veren havalandırma kiremitleri, labirent havalandırma tekniği ile optimum havalandırma sağlayan Figaroll Plus kuru mahya sistemi,  çatı saçak detayında çok işlevli çözümler sunan Metalvent ve çatıda güvenli yürüyüş patikaları oluşturan Güvenlik Basamağı gibi birçok akılcı çatı sistemi bileşeni ziyaretçiler tarafından incelendi. 

braas_2

Yenilikçi Üretim Teknolojisi: Evolution Innotech

Evolution Innotech, Braas Çatı Sistemleri’nin yoğun Ar-Ge çalışmaları sonunda geliştirdiği, çimentolu kiremit üretim teknolojisinde gerçek bir devrim olarak ifade edilen ve günümüzde ulaşılabilen en üstün kiremit yüzey kaplama teknolojisi. Evolution Innotech ile kiremidin yüzeyi, Braas tarafından geliştirilen “ColourFUSION – Ergitmeli kaynaştırma tekniği” ile gövdeyle tam tümleşik, sağlam bir yapıya kavuşuyor, çatıyı zorlu çevre koşullarına karşı bir zırh gibi koruyor. Böylece kiremidin estetik ve fiziksel performansı artırılarak çevresel etkilere karşı daha güçlü ve daha dayanıklı hale getiriliyor. Daha yüksek renk şiddeti performansı sunan Evolution Innotech, Braas kiremitin estetik performansını daha da artırıyor. Kiremit yüzeyi daha pürüzsüz ve ipeksi bir yapıya sahip olurken, daha az toz tutuyor, yağışla beraber kendini daha iyi temizleyebiliyor. Bu yeni yüzey teknolojisi ile Braas kiremit farkının ilk bakışta bile rahatlıkla görülebilmesi sağlanıyor.

Yüzey boşluklarını tamamen dolduran Evolution Innotech teknolojisi sayesinde kiremit yüzeyi daha pürüzsüz, daha ipeksi ve daha az toz tutan bir yapıya kavuşuyor. Böylece çatı kaplamasının yağışla beraber kendini daha iyi temizleyebilmesi sağlanıyor. Evoution Innotech ile üretilen Braas kiremidin farkı ilk bakışta bile rahatlıkla görülebiliyor, uzun vadede daha yüksek estetik performansa sahip çatılar elde edilebiliyor.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER