MarkaWorld.com

BOSPHORUS TERRACE RESTAURANT KONSEPT GECELERİYLE KIŞA LEZZET KATIYOR

BOSPHORUS TERRACE RESTAURANT KONSEPT GECELERİYLE KIŞA LEZZET KATIYOR
19 Kasım 2015 - 14:28 'de eklendi ve 1724 kez görüntülendi.

Hilton İstanbul Bosphorus, iki farklı ziyafet konseptiyle şehir hayatını renklendiriyor. Boshporus Terrace Restaurant’ın ev sahipliği yaptığı Geleneksel Balık Geceleri ve İtalyan Geceleri, konuklara sınırsız lezzet ve keyif vaat ediyor.

bosphorus_1

Türkiye’nin ilk uluslararası beş yıldızlı oteli Hilton İstanbul Bosphorus, ev sahipliği yaptığı konsept gecelerle kış aylarında da lezzet tutkunları için çekim merkezi olmayı sürdürüyor.

Bosphorus Terrace Restaurant’ta her hafta düzenlenen Geleneksel Balık Geceleri ve İtalyan Geceleri’nde Executive Şef Andreas Scheuregger’in imzasını taşıyan lezzetler, konuklar-ı bekliyor.

60. yılını kutlayan otelin bir İstanbul klasiği haline gelen Geleneksel Balık Geceleri, bambaşka bir deneyim yaşatıyor. Bosphorus Terrace Restaurant, her cuma balık lokantası atmosferine bürünüyor, en sevilen balık ve meze çeşitleri açık büfede konukların beğenisine sunuluyor. Misafirler seçtikleri balıkları tercih ettikleri şekilde de pişirtebiliyor.

bosphorus_3

YÖRESEL LEZZETLER EŞLİĞİNDE İTALYAN ESİNTİSİ

Bosphorus Terrace Restaurant, bu yıl ilk kez düzenlediği İtalyan Geceleri ile deİstanbul’un gece hayatını tatlandırıyor. Her çarşamba, 19:00 – 23:30 saatlerinde düzenlenen gecelerde, İtalyan mutfağının en seçkin ürünleri, yöreye özgü şaraplar eşliğinde sunuluyor.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER