MarkaWorld.com

BOSCH PARTNER PROGRAMI’NDAN AYAKLARI YERDEN KESEN HEDİYE

BOSCH PARTNER PROGRAMI’NDAN AYAKLARI YERDEN KESEN HEDİYE
07 Ocak 2016 - 10:59 'de eklendi ve 1857 kez görüntülendi.
  • Bosch Isı Sistemleri’nin, iş ortaklarının gelişimine destek verirken beraberinde birçok avantaj da sunan projesi Bosch Partner Program, iş ortaklarına birbirinden değerli hediyeler kazandırmaya devam ediyor.
  • Bosch Partner Program kapsamında bu yıl bir ilk gerçekleşti ve Bosch Termoteknik alt bayilerinden Başer Mekanik Mühendislik, topladığı puanlarla otomobil ödülünü almaya hak kazandı.

bosch_4

Bosch Isı Sistemleri’nin 2014 yılında hayata geçirdiği Bosch Partner Program, iş ortaklarına işlerini geliştirmelerine yönelik olarak Bosch markalı kırıcı, delici aletler, ticari araç, dizüstü bilgisayar, akıllı telefon gibi birbirinden değerli hediyeler kazandırmayı sürdürüyor.

2014 yılında ‘Dört Dörtlük Ortaklık, Dört Dörtlük Kazanç’ konseptiyle hayata geçirilen Bosch Partner Program henüz ikinci yılında bir üyesinin ayağını yerden kesti! Bosch Partner Program’ın 1800’e yakın üyesinden biri olan Başer Mekanik Mühendislik, program kapsamında topladığı puanlarla bir adet Fiat Fiorino 1,3 Multijet ticari aracın sahibi oldu.

Karşılıklı kazanç anlayışını benimseyen yeni bir iş modeli üzerine kurgulanan program, iş ortaklarının operasyonlarını geliştirmesine yardımcı oluyor. Üye sayısı her geçen gün artan Bosch Partner Programı, düzenlenen teknik eğitimler ve programlarla iş süreçlerinin geliştirilmesini sağlarken, iş ortaklarına avantajlarla dolu bir dünyanın kapılarını aralıyor. Bosch duvar tipi kombi ve kazan ürünlerinde satış ve montaj yaptıkça puan kazandıran Bosch Partner Programı’nın üyeleri, hem işlerini hem de uzmanlıklarını geliştirirken kolayca toplanılan puanlarla birbirinden cazip hediyelere sahip olma şansını yakalıyor.

bosch_3

Teknik eğitimlerle iş ortaklarına katkı…

Bosch Isı Sistemleri’nin iş ortaklarının teknik gelişimlerine katkıda bulunmayı ve müşterilere sunulan hizmetin kalitesini yükseltmeyi hedeflediği Bosch Partner Program kapsamındaki eğitimler de devam ediyor. Geçtiğimiz yıl Manisa ve Adana’da gerçekleştirilen eğitimler, 2016’da farklı şehirlerde düzenlenerek Bosch iş ortaklarının teknik gelişimlerine katkıda bulunmayı hedefliyor.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER