MarkaWorld.com

Birevim’den Ankara’ya yeni şube

Milyonlarca insanın ev sahibi olması için çalışmalar yürüten Birevim, yurtiçindeki varlığını genişletmeye devam ediyor. Ankaralıların da faizsiz ev sahibi olmaları için yola çıktıklarını belirten Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi, yılsonuna kadar 6 yeni şube daha açarak yurtiçinde şubeleşmeye hız kesmeden devam edeceklerini söyledi.

Birevim’den Ankara’ya yeni şube
10 Kasım 2016 - 14:04 'de eklendi ve 1437 kez görüntülendi.

Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda tasarladığı, faizsiz, peşinatsız ödeme seçenekleriyle ev satın almada yenilikçi çözümler sunan Birevim, yurtiçindeki hizmet noktalarına yenilerini eklemeye devam ediyor.

Müşterilerini kısa sürede ev sahibi yapmak için çalışan Birevim, faizsiz ev sahibi olma yöntemini yeniden tanımlayarak, ev sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldürme hedefiyle çalışıyor. Çankaya‘da açılan şubeden sonra Birevim, daha çok kişi ev sahibi olsun diye Türkiye’nin her bölgesine gitmeyi hedefliyor.

birevim_2

Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi açılışta yaptığı değerlendirmede, “Sahip olduğumuz genç ve dinamik yapımızla, ‘Bir evim olsun’ diyen milyonlarca insanın hayallerine ortak olmak için yola çıktık. Birevim olarak, ev almanın düşünüldüğü kadar zor olmadığını ve sunduğumuz alternatifli ödeme seçeneklerini 9 kişilik ekibimizle Ankaralılara göstermek istiyoruz. Öte yandan Türkiye’deki her ile ulaşmayı hedefliyoruz. Ankara şubemizi açarak, bölgenin yüzde 90’ına ulaşmış olduk. Daha hızlı ve sağlam adımlarla büyümemize devam edeceğiz” dedi.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER