MarkaWorld.com

Birevim şimdi de Bursa’da

‘Bir evim olsun’ diyen milyonlarca insanın hayallerine ortak olmak için yola çıkan Birevim, yurt içindeki varlığını genişletmeye devam ediyor. Türkiye’nin farklı bölgelerinde şubelerini artırıp daha çok müşteriye ulaşmayı hedefleyen Birevim, mevcut 12 şubesine yılsonuna kadar 2 şube daha eklemeyi planlıyor.

Birevim şimdi de Bursa’da
02 Aralık 2016 - 12:32 'de eklendi ve 1445 kez görüntülendi.

Faizsiz ev sahibi olma yöntemini yeniden tanımlayan Birevim, yurt içindeki hizmet noktalarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Ev sahibi olmayı hayal olarak görenlerin hayallerini gerçeğe dönüştüren Birevim, daha çok kişi ev sahibi olsun diye Türkiye’nin en ücra köşelerine gitmeyi hedefliyor.

Bursa Osmangazi’de açtığını yeni şubesiyle Birevim, faizsiz ev sahibi olma yöntemini yeniden tanımlayarak, ev sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldürme hedefiyle çalışıyor. Birevim, peşinatsız ve faizsiz ev alma çözümleriyle milyonların mutluluğuna tanıklık ediyor.

birevim_2

Açılışta yaptığı değerlendirmede, Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi, “Taksitlerin müşteriler tarafından belirleneceği Birevim ödeme koşullarında müşteri memnuniyeti her şeyin üzerinde tutuluyor. Ev sahibi olmak isteyenler, Birevim’le taksitlerini kendi belirlerken, faiz ya da herhangi bir masraf ödemeden, isterlerse peşinatsız, Türkiye’nin her bölgesinden istedikleri evi alma imkanına sahip oluyor” dedi.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER