Benevre’de yaşam başlıyor

Elbiz İnşaat garantisi ile yükselen ve teslime 10 ay kalan Benevre Beytepe Projesi, yeni yılda ev sahibi yapıyor.

Benevre’de yaşam başlıyor
17 Kasım 2016 - 11:41 'de eklendi ve 1350 kez görüntülendi.

Ankara’nın en nezih semtlerinden biri olan Beytepe’de tamamlanmak üzere olan proje, anahtar teslime gün sayıyor. Sunduğu imkanlarla ve 31 Aralık’a kadar devam edecek olan 0.80 0.89 oranındaki faiz kampanyalarıyla, yeni yıla yeni bir evde girme imkanı sunuyor. Benevre Beytepe’ye dair bütün detayları paylaşan Benevre Beytepe Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Türkoğlu “Projemizde, kaba inşaatımız tamamlandı. İnce imalatlarımız ise hızla devam ediyor. Benevre Beytepe sayesinde vatandaşlarımız, hem bugüne, hem de geleceğe yatırım yapmanın rahatlığını yaşayacak” dedi.

benevre_2

30 Ağustos’da yeni bir Ben’EV’re

Benevre Beytepe projesinin sunduğu kira ve aidat garantisi ile yatırım için en uygun fırsat olacağını vurgulayan Benevre Beytepe Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Türkoğlu,”Benevre Beytepe Projesi, başı ve sonu belli olan bir proje. Ankara’nın en nezih semtlerinden birinde yükselen projemiz; hemen tapu, kolay ödeme ve 10 yıl vadeli banka garantisi ile büyük kolaylık sağlıyor. 30 Ağustos’ta teslim edilecek olan projemiz ile yıllarca beklenen konut sahibi olma hayali gerçeğe dönüyor.”

benevre_beytepe_3

Uygun faiz oranları 31 Aralık’ta son

Türkoğlu, banka garantisi ile 10 ay sonra teslim edilecek olan projenin, sunduğu faiz oranlarına da dikkat çekerek “ 0.80, 0.89’luk çok uygun faiz oranının olması konut sahibi olmak isteyen vatandaşlarımıza sunduğumuz bir başka ayrıcalık. Gayrimenkulun değerli olması için tapuda alınıp tapuda satılması gerekmektedir. Benevre Beytepe’den bir daire alıyorsunuz, alırken yüzde 20’sini peşin yatırıp yüzde 80’ini için de kredi kullanabiliyorsunuz. Yüzde 80’ine kredi kullandıktan ve 10 ayını ödedikten sonra, Benevre Beytepe’deki kira garantisi nedeniyle yüzde 30 ile yüzde 55-60’ına yakın bir kısmını karşılayacak hale geliyorsunuz. Yani 120 aylık kredi ile , 10 ay sonra bu aldığınız daire kredi taksidinin yüzde 35- 65′ lik kısmını karşılayacak duruma geliyor. Kısacası kendini garantiye alacak her şey var. Sadece 31 Aralık’a kadar zaman kaybetmemek lazım” diye konuştu.

benevre_2

Doğru Lokasyonda Akıllı Yatırım

Eşsiz konumuyla… Ve tabii ki yaşam kalitesiyle…

Benevre Beytepe Ankara Eskişehir-Ümitköy Kavşağı ile İncek Bulvarı’nı birbirine bağlayan Kanuni Sultan Süleyman Bulvarı üzerinde kentin en gözde semti olan Beytepe’de bulunuyor. Hızla değer kazanan lokasyonda geliştirilen Benevre Beytepe, üniversitelere olan yakınlığı ile dikkat çekiyor. Şehir merkezine 14 km, şehir hastanesine 6,5 km, Çankaya-Oran’a 14,5 km uzaklığında olması ile rahat bir ulaşım imkanı sağlıyor.

 

 

İLGİLİ HABERLER